KarasuSakarya

Filizfidanoğlu önemli isimlerle buluştu

 

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Avrupa Genel İdare Kurulu (AGİK) Gala Yemeği programı, MÜSİAD Karlsruhe Şubesi ev sahipliğinde gerçekleştirildi. İki gün süren Avrupa Genel İdare Kurulu ve Fuar programında MÜSİAD Sakarya Başkanı Karasulu İsmail Filizfidanoğlu‘da hazır bulundu.

 

YENİ HİZMET BİNASI AÇILIŞI

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Avrupa Genel İdare Kurulu (AGİK) Gala Yemeği programı, MÜSİAD Karlsruhe Şubesi ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Program kapsamında MÜSİAD Karlsruhe yeni hizmet binası, Başkonsolos Banu Terzioğlu, MÜSİAD Genel Başkanı Mahmut Asmalı, International Business Forum Başkanı Erol Yarar, MÜSİAD Sakarya Başkanı İsmail Filizfidanoğlu ve yönetim kurulu üyelerinin katılımıyla düzenlenen tören ile açıldı.

 

FİLİZFİDANOĞLU’DA KATILDI

Kurhaus Baden-Baden’de düzenlenen etkinliğe, Türkiye’nin Karlsruhe Başkonsolosu Banu Terzioğlu, Karlsruhe Ticaret Ataşesi Oya Demirkan, Karlsruhe Belediye Başkanı Frank Mentrup, KT Bank Genel Müdürü Kudsi Arslan, Karlsruhe Ticaret ve Sanayi Odası Dış İlişkiler Başkanı Robert Huber, Karlsruhe Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Joachim Wohlfeil, Önceki Dönem Emniyet Genel Müdürü Celal Uzunkaya, Türk ve Alman iş dünyası temsilcileri, MÜSİAD yurt içi ve yurt dışı temsilci ve başkanları ile MÜSİAD üyeleri katılım sağlarken MÜSİAD Sakarya Başkanı Karasulu İsmail Filizfidanoğlu’da ön sıralarda yerini aldı.

 

EKONOMİK GELİŞMELER

Başkan Filizfidanoğlu, Avrupa Genel İdare Kurulu gala yemeğinde MÜSİAD Genel Başkanı Mahmut Asmalı ve Şube Başkanları ile bir araya geldi. MÜSİAD Avrupa Başkanlar toplantısına da katılım sağlayan Filizfidanoğlu, bölgesel ve küresel ekonomik gelişmeler hakkında istişarelerde bulundu. Başkan Filizfidanoğlu aktif rol aldığı program sonrası sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada, “MÜSİAD Avrupa Başkanlar toplantımızı, Genel Başkanımız Sn. Mahmut Asmalı, Kurucu Genel Başkanımız Sayın Erol Yarar ve Avrupa Başkanlarımızla gerçekleştirdik. Bölgesel ve küresel ekonomik gelişmeler hakkında istişarelerde bulunduğumuz toplantımızın hayırlı olmasını diliyorum” sözlerini kullandı.