Karasu

Zor şartlarda mücadele veriyorlar

 

Karasu Kaymakamı Ahmet Naci Helvacı, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı. Helvacı, “Kamuoyunu aydınlatmak için günün her saatinde zor şartlarda haber peşinde koşan gazetecilerimizin gününü kutlar, kendilerine ve ailelerine sağlık ve mutluluklar dilerim” dedi.

 

KAMUOYUNU AYDINLATIYORLAR

Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bir mesaj yayınlayan Karasu Kaymakamı Ahmet Naci Helvacı, “Dünya ve ülke gündemine ait gelişmeleri kamuoyuna aktararak toplumun haber alma ve bilgilendirme ihtiyacını karşılayan gazetecilik mesleği, sorumluluk gerektiren, zor ama onurlu mesleklerden birisidir. Kamuoyunu aydınlatmak için günün her saatinde haber peşinde koşan gazetecilerimiz zor şartlarda ve sorumluluk duygusu içinde toplumumuzu bir taraftan gelişen olaylar karşısında aydınlatırken, bir taraftan da halkımızın talep ve beklentilerini yansıtarak, önemli bir kamu görevini yerine getirmektedir” ifadelerini kullandı.

ÖNEMLİ KATKI SUNUYORLAR

Gazetecilerin ilçeye önemli değer kazandırdığını belirten Helvacı, “İlçemizde bu mesleği yerine getiren gazetecilerimiz yapılan çalışmaları ve sunulan hizmetleri vatandaşlarımıza doğru ve hızlı bir şeklide aktarılması noktasında bizlere destek olmakta, yaptıkları haberlerle ilçemizin tanıtımına önemli katkılar sunmaktadırlar. Bu duygu ve düşüncelerle ilçemizde, ilimizde ve ülkemizde görev yapan basın-yayın kuruluşlarının tüm çalışanlarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlar, kendilerine ve ailelerine sağlık ve mutluluklar diler, değerli çalışmalarından dolayı tebrik ederiz” şeklinde açıklamalarda bulundu.

 

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir