Siyaset

Yüzücü gece gündüz demiyor

Yüzücü gece gündüz demiyor

Ak Parti Kocaali Belediye Başkan Aday Adayı Turan Yüzücü ilçedeki temaslarını sürdürüyor. Seçmenlerle bir araya gelmek için her fırsatı değerlendiren Yüzücü, Kocaali için yapacakları hakkında da ipuçları veriyor.

İstişare ediyor

31 Mart Yerel Seçimlerinde Ak Parti’den belediye başkan aday adayı olmak için Karasu Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürlüğü görevinden ayrıldıktan sonra kalabalık bir seçmen kitlesi ila aday adaylık başvurusunu gerçekleştiren Turan Yüzücü saha çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Her fırsatta vatandaşlarla bir araya gelen Yüzücü, “Kocaali için söyleyecek sözümüz, hayallerimiz var. İstişare ederken de vatandaşın beklentilerini dinliyor ve ona göre projelerimizi şekillendiriyoruz” diye konuştu.

Destek görüyoruz

Kocaali’de yaptığı çalışmanın seçim çalışması olmasının ötesinde istişare niteliği taşıdığını da dile getiren Aday Adayı Yüzücü, “Biz Kocaali’de doğduk, burada büyüdük. İlçe ile bağımız hiçbir zaman kesilmedi. Düğünde de cenazede de Kocaali’deydik. Dostlarımız bizi aday adaylık noktasında da yalnız bırakmıyor. Ak Parti ve Cumhur İttifakı’nda ‘Turan Yüzücü’ ismine karşı olan kimse olmadığı gibi, ittifak dışında olduğu halde seçimlerde bize destek verecek çok seçmen olduğunu görüyoruz” dedi.

Ziyaretleri sıklaştırdık

Aday adayı olmasının ardından sahada daha fazla yer alma imkanı bulduklarını da ifade eden Turan Yüzücü, “Daha önce mesaimizin elverdiği ölçüde vatandaşlarımızla bir araya geliyorduk. Şimdi görevden ayrıldığımız için daha fazla vatandaşla buluşabilme şansı yakalıyoruz. Tespit ettiğimiz sorunların yanı sıra vatandaşlarımızın talep ve beklentilerini de dinliyoruz. Tüm bunların notunu alıp, çalışmalarımızı da bu biçimde şekillendirmeye gayret ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Birlikte yöneteceğiz

“Allah nasip eder, genel merkezimiz takdirde bulunur ve seçmenimiz de teveccüh gösterirse Kocaali için gece gündüz çalışacağız” diyen Yüzücü, “Göreve geldiğimizde her bir vatandaşımızın ihtiyacını karşılamak için gayret harcayacağız. Bizim hayatımızın her döneminde istişareye önem verdik. Kocaali için de fikri olan, iyi niyetli herkese kapımız ardına kadar açık olacak. Ortak amacımız Kocaali’ye hizmet olduğunda uzlaşamayacağımız kimse yok” şeklinde konuştu.