Gündem

Yıldırım güven tazeledi

 

Türk Tarım Orman-Sen Sakarya Şubesi Başkanlığı 2. Genel Kurul toplantısını düzenledi. Kurulda Murat Yıldırım, yeniden başkan seçilerek güven tazeledi.

 

GENİŞ KATILIM

Türk Tarım Orman-Sen Sakarya Şubesi Başkanlığı’nda seçim heyecanı yaşandı. Genel kurula, Türk Tarım Orman-Sen Genel Başkan Yardımcısı Sebahattin Öztürk, MHP Sakarya İl Başkanı Ahmet Ziya Akar ve yönetim kurulu üyeleri, MHP İstanbul İl Başkan Yardımcısı Barış Öztürk, Sakarya Ülkü Ocakları Başkanı Seyhan Sofuoğlu,  Kamusen Kocaeli İl Temsilcisi Orhan Kütük, Kamusen’e bağlı şube ve il yönetimleri, Sakarya TÜRKAV Şube Başkanı Recai Ciran, Sakarya Erzurumlular Dernek Başkanı Dursun Murat Ak ve yönetimi ile çok sayıda sendika üyesi katıldı.

GURURLUYUZ

Yeniden Başkan seçilerek güven tazeleyen Murat Yıldırım, “Gururluyuz. Çünkü kurulduğumuz günden bugüne kadar, hareketimizin merkezine aldığımız millet sevgisinden, vatan sevdasından ve hizmet aşkından bir an dahi ödün vermedik. Kuruluş felsefemizden ayrılmadık, beslendiğimiz ana damardan sapmadık. Türkiye Cumhuriyeti’nin temel değerlerinden, kamu görevlilerimizin haklarının korunup geliştirilmesi, daha iyiye, daha güzele ulaştırılması emelimizden asla geri adım atmadık. Her türlü kirli oyuna, baskı ve şantaja rağmen, dik duruşları ve doğru tercihleri dolayısıyla tüm üyelerimize huzurlarınızda bir kere daha teşekkür etmek istiyorum. Bizim davamız, istiklal ve istikbal davasıdır ve bu dava, ancak ‘Varlığını Türk varlığına armağan edenlerin’ omuzlarında yükselecek bir istikamettir” dedi.