Spor

Yetim: Dünü unuttuk bugüne bakıyoruz

 

Karasu Aziziyespor Başkanı Reşit Yetim, geçtiğimiz sezonun değerlendirmesini yaptı. “Geçen yıl Play-Off’un kapısından dönmek camiada burukluk yaratsa da, dünü unuttuk bu güne bakıyoruz” diyen Yetim, Aziziyespor için yeni bir yol haritası çizdiklerini belirtti.

 

YILMAZ İLE ANLAŞMA

Geçtiğimiz sezon Süper Lig’de mücadele veren ve Play-Off oynama şansını Karaaptiler Akınspor’a kaptıran Karasu Aziziyespor, yeni yol haritasını belirledi. Geçen sezon takıma sonradan dahil olan Antrenör Fikri Yılmaz ile, Aziziyespor yönetimi yeni sezon için yeniden imzaları attı. Başkan Reşit Yetim, “Fikri Yılmaz ile beraber yeni sezonda birlikte yürüyeceğiz. Hocamız hem bizi hem de hedeflerimizi iyi biliyor” dedi. Başkan Yetim, yeni sezon hedeflerini üç yıla yaymak adına bir projeyi devreye sokacaklarını da belirtti.

 

ALTYAPI OLMAZSA OLMAZ

Başkan Yetim , “Bunun sonunda Karasu Aziziyespor olarak BAL’ı hedefleyen bir takımı devreye sokacağız. Bu hedef doğrultusunda yürürken alt yapılarını da geleceğe hazırlayacağız. Altyapı, Karasu Aziziyespor için olmazsa olmaz bir projedir” dedi. “Geçen yıl Play-Off’un kapısından dönmek camiada burukluk yaratsa da, dünü unuttuk bu güne bakıyoruz” diyen Başkan Yetim, transferler döneminde izleyecekleri yolla ilgili de bilgi verdi. Yetim, “Biz kadromuzu uçuk paralar vererek güçlendirmeyi düşünmüyoruz” dedi.

 

PİYASA YÜKSELTİLMEMELİ

Biz gençlere el vereceğiz” diyen Karasu Aziziyespor Başkanı Reşit Yetim, “5 bilemediniz 6 oyuncu ile takımımızı bütünleştirip kümede kalmayı ilk hedef olarak belirliyoruz” dedi. Açıklamasına devam eden Yetim, “Tüm takımlar bu ilçenin marka değeri olan bir takım. Biz transferde kimsenin önüne geçmeyiz. Önerim şudur, transferde kimse kimsenin talip olduğu oyuncular arasında gidip gelirken, piyasayı yükseltecek hamleler yapmamalı” diyerek sözlerini sonlandırdı. (HABER: Ramazan Marmara)