EğitimKarasu

Yeni müdürler belli oldu

Yeni müdürler belli oldu

Rotasyon sistemi gereği okullarında dört ve sekiz yılını dolduran müdürler ile müdür yardımcıları yeni yerlerine görevlendirildi. Karasu’da 5 okul müdürü ve 9 müdür yardımcısı yeni yerlerinde görev yapacak.

Yeni müdürler kimler

Karasu’da rotasyona giren müdür ve müdür yardımcılarının yeni görev yerleri belirlendi. Karasu’da 9 müdür yardımcısı ve 5 okul müdürü yeni görev yerine yönlendirildi. Rotasyon sonrası okulların müdürleri şu şekilde belirlendi: Namık Kemal İmam Hatip Ortaokulu’na Adem Akçakoyunluoğlu, Gazi İlkokulu’na Alican Özpınar, Karasu Anadolu Lisesi’ne Ali İhsan Kılıç, Karadeniz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne Canan Erol, Karasu Anadolu İmam Hatip Lisesi’ne Ergün Demir, Limandere İlkokulu’na Erol Cantürk, Şehit Hasan Keleş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne Nilüfer Yeke, Sezi Eratik Ortaokulu’na Orhan Bülbül, Karasu Ortaokulu’na Selçuk Çetin, Aziziye Ortaokulu’na Serkan Çeliktaş ve Karasu İmam Hatip Ortaokulu’na Şeref Çifci müdür olarak atandı.

Müdür yardımcıları

Rotasyon sonrasında 9 müdür yardımcısının da yeri değişti. Bu şekilde önümüzdeki sene okullara göre müdür yardımcıları da şu şekilde belirlendi: Karasu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne Abdullah Çetin, TOKİ Demokrasi İlkokulu’na Ahmet Kaya, Fatih Sultan Mehmet İlkokulu’na Erol Kurtipek, Aziziye İlkokulu’na İsa Sarıkaya, Karasu Anaokulu’na İsmail Yücel, Şehit İsmail Hakkı Yılmaz Ortaokulu’na Musa Güldemir, İnönü İlkokulu’na Mustafa Akar, Gazi Ortaokulu’na Serkan Çabuk, TOKİ Demokrasi Ortaokulu’na Sinem Akkuş, Kızılcık Ortaokulu’na Şakir Kuş ve Şehit Oktay Demirci Ortaokulu’na Volkan Özaydın müdür yardımcısı olarak atandı.