Karasu

Yeni lezzet durağı

 

Karasu’ya yeni bir lezzet durağı olacak ve ev hanımlarının işini kolaylaştıracak AzrAyla Ev Yapımı Unlu Mamulleri Pazartesi günü açıldı. Katılımcılara ev yapımı ürünlerde ikram edildi.

 

YENİ BİR MÜESSESE

Karasu’ya yeni bir lezzet durağı olmayı planlayan AzrAyla Ev Yapımı Unlu Mamulleri Pazartesi günü pazaryeri arkasında Karasu halkına kapılarını açtı. Açılışa Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, MHP İlçe Başkanı Münir Ali Kara, Karasu Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Cihan Emre ve vatandaşlar katıldı. Açılış kurdelesini işletme sahibi Aydan Haliloğlu, katılımcılar ile birlikte kesti. Açılış konuşmasını yapan Başkan Sarı, “İlçemize yeni bir müessese katıldı. Bol kazançlı ve bereketli olur inşallah” ifadelerini kullandı.

 

ŞEFFAF VE TEMİZ

İşletme sahibi Aydan Haliloğlu, “İşletmeyi açtığımızda sadece sipariş üstüne çalışıyorduk. Ama sonradan farklı konsept uygulamak istedik. Gün toplantıları, doğum günleri, serpme kahvaltımız mevcut. Cemiyetler için sipariş de alıyoruz. Kadın olarak böyle bir şey başarmak çok güzel. İşletmemizde el açması börek, sarma, içli köfte, hamur işleri ve aklınıza gelebilecek her şeyi yapıyoruz. İmalathanemiz işletmenin içinde bulunuyor. Şeffaf ve temiz bir şekilde çalışıyoruz. Kendi evimizde nasılsak işletmemizde de öyleyiz. Amacımız ev kadınlarına istihdam sağlamak” ifadelerini kullandı. Açılış sonrasında katılımcılara ikramda bulunuldu. (HABER: Bahar Kaya)