EkonomiKarasu

Yedek parça sektöründe dev hizmet

 

Karasu’nun en büyük oto yedek parça aksesuar mağazası, Karasu Göktuğ Yedek Parça Aksesuar bünyesinde hizmete açıldı. Yedek parça aksesuar sektöründe Karasu’da devreye giren dev hizmet Karasu Palacı Petrol yanında hizmete başladı.

 

OTO PARÇA FİLOSU

Otomotiv sektörünün en önemli kalemlerinden biri olan yedek parça sektöründe Karasu’nun en büyük oto yedek parça aksesuar mağazası Karasu Göktuğ Yedek Parça Aksesuar hizmete açıldı. 32 yıl oto yedek parça ve aksesuar sektöründe hizmet veren Recep Durdu, Karasu sanayi girişi Palacı Petrol yanında hizmete vermeye başladı. Müşteriye doğru hizmet ve zengin çeşit mağaza sunumu zincirinin bir parçası olarak 250 metre karelik dükkanda hizmet verdiklerini belirten Durdu, aracını seven herkesi mağazasına beklediğini ifade etti.

TOPTAN FİYATA

Toptan fiyata orijinal tüm ürünleri en uygun fiyata müşterilere sunduğunu belirten Durdu, “Binek araçların, tekerlek ve süspansiyon, filtre sistemi, triger ve gergi sistemleri, şarj sistemi, debriyaj sistemi, motor ve parçaları, egzoz sistemi, direksiyon sistemi, aydınlatma aksamı, ısıtma ve soğutma sistemi, marş sistemi, yakıt ve enjeksiyon sistemi, ateşleme sistemi, kaporta aksamı ve madeni motor yağlarının bulunduğu oto markette ayrıca oto aksesuar ürünleri de raflardaki yerini aldı” şeklinde açıklamada bulundu.

ARADIĞINIZ HER ŞEY

‘Önceliğimiz memnuniyetiniz’ sloganıyla ticari hayatına başladığını belirten Karasu Göktuğ Yedek Parça Aksesuar İşletmecisi Recep Durdu, “Güler yüzlü, tecrübeli profesyonel kadromuz ile tampon, triger setleri, madeni yağlar, debriyaj takımları, oto aksesuarları, fren balataları, dikiz aynaları, far – stop lambaları ve birçok oto yedek parçalarına kadar geniş ürün yelpazemiz mevcut. Geniş bir ürün yelpazesine sahip firmamız, müşterilerine en uygun fiyat ve garantili ürün imkanı ile hizmet vermektedir” dedi. Gülcan Elmalı

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir