Karasu

Yaz Kur’an Kursları açıldı

2023-2024 eğitim öğretim yılının tamamlanmasının ardından yaz sezonunda Diyanet İşleri Başkanlığı koordinesinde Karasu İlçe Müftülüğü tarafından düzenlenen Yaz Kur’an Kursları açılış yaptı. 1 Temmuz’da başlayan Kur’an Kursları 16 Ağustos’a kadar devam edecek.
7 hafta sürecek
Diyanet İşleri Başkanlığı koordinesinde Karasu İlçe Müftülüğü tarafından 2023-2024 eğitim öğretim yılının tamamlanmasının ardından yaz sezonunda düzenlenen Yaz Kur’an Kursları büyük bir heyecanla başladı. 1 Temmuz’da başlayan Kur’an Kursları 16 Ağustos’a kadar devam edecek. 7 hafta sürecek Yaz Kur’an Kurslarının açılmasıyla birlikte minikler tüm camilerde yerini aldı.
Başarılar diledi
Konuyla ilgili açıklamada bulunan Karasu İlçe Müftüsü Mehmet Çelebi, “Yaz Kur’an Kurslarında Kur’an-ı Kerim ve dini bilgilerle ilgili eğitimin yanı sıra çocuklar için sosyal ve kültürel aktiviteler olacak. Evlatlarını camilerimize gönderen velilerimize şükranlarımı sunuyorum. Camilerimizde ve Kur’an kurslarımızda eğitim verecek olan hocalarımıza kolaylıklar diliyor, göz aydınlığı gençlerimize başarılar diliyorum” dedi.

Yaz Kur’an Kursları 7 hafta sürecek.
Çelebi, “Çocuklarımız için sosyal ve kültürel aktivitelerimiz de olacak” dedi.