Siyaset

Yalı’da Koray Çakan listesini tamamladı

Yalı’da Koray Çakan listesini tamamladı

Karasu Yalı Mahallesi Muhtarlığı için uzun süredir hazırlık yapan Koray Çakan aza listesin tamamladı. Azalık işine zaman ayırabilecek nitelikli isimleri listeye dahil ettiklerini söyleyen Çakan, bu haftadan itibaren daha fazla sahada yer alacak.

Sahada olacağız

Karasu Yalı Mahallesi Muhtar Adaylığı için tüm hazırlıklarını tamamlayan Koray Çakan, aza listesi için de son rötuşları yaptı. Bundan sonraki süreçte ekibi ile birlikte daha fazla sahada olacağını ifade eden Muhtar Adayı Çakan, “Aza listemizde olmak isteyen tüm arkadaşlarımızla istişare ettik. Bizimle yol yürümek isteyen pek çok arkadaşımızla görüştük. Yaptığımız istişareler sonucunda bu işe en fazla zaman ayıracak arkadaşlarımızla yola çıkma kararı aldık. Aza listesinde yer almayan pek çok arkadaşımız da bizim yanımızda olmaya devam edecek” ifadelerini kullandı.

Yeni karar vermedik

Muhtar adayı olma kararının yeni ortaya çıkan bir durum olmadığını, uzun zamandan bu yana bu yöndeki beklentinin olduğunu söyleyen Koray Çakan, “Mahalle halkında ve yakın çevremizde mahalle muhtarı olmamız konusunda ciddi bir fikir birliği var. Mahallenin sorunlarını bilen, bürokrasi ve yerel yönetim ile vatandaş arasında köprü olacak nitelikte bir isme ihtiyaç olduğu ifade edildi. Biz de Allah’ın izni ile bu yola çıktık. Bundan sonra çok daha fazla sahada olacağız ve ekip arkadaşlarımızla birlikte önümüzdeki dönem mahallemize hizmet edeceğiz” dedi.