Siyaset

Aday adayları teşkilatta buluştu

Aday adayları teşkilatta buluştu

Ak Parti Karasu Belediye Başkanlığı için aday adayı olan isimler pazartesi sabahı İlçe Teşkilatı’nda bir araya gelerek kahvaltı etti. İlçe Başkanı Recep Aksu’nun ev sahipliği yaptığı toplantıya aday adayı olan isimler katılırken Belediye Başkanı İshak Sarı katılmadı.

Aday adayları katıldı

31 Mart Yerel Seçimleri öncesinde Ak Parti’den Karasu Belediye Başkan Aday Adayı olan isimler teşkilat binasında bir araya geldi. Karasu İlçe Başkanı Recep Aksu’nun daveti üzerine bir araya gelen aday adayları kahvaltı etti ve birlik mesajı verdi. Toplantıya Ak Parti Karasu Belediye Başkan Aday Adayları, Kamil Özen, Yakup Altıntaş, Zeki Yılmaz, Yakup Ayar ve Ömer Babalıoğlu katılırken Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, aday adayı olmadığı için toplantıya iştirak etmedi.

Birlik mesajı

Toplantıya ev sahipliği yapan Ak Parti Karasu İlçe Başkanı Recep Aksu’ya yönetim kurulu üyeleri de eşlik etti. Pazartesi sabahı basına kapalı olarak gerçekleştirilen toplantıda aday adaylarına süreç boyunca eşit mesafede olunacağı mesajı da verilmiş oldu. Toplantı sonrasında herhangi bir açıklama yapılmadı.