Spor

Veteranlar hazır gibi (3-3)

Veteranlar hazır gibi (3-3)

Geçtiğimiz sezon Batı Karadeniz Ligi’nde şampiyon olduktan sonra Antalya’daki Türkiye Şampiyonası’nda yarı final gören Karasu Masterler futbol takımı cumartesi günü Hendek ile hazırlık maçı yaptı. Çekişmeli geçen maç 3-3 berabere bitti.

Haftaya başlıyor

Batı Karadeniz Ligi’nde başarılı bir grafik çizen ve geçtiğimiz sezonu ilk sırada tamamlayan Karasu Masterler kendi sahasında Hendek Veteran takımını ağırladı. Cumartesi günü Karasu Şehir Stadı’nda oynana müsabaka gol düellosuna sahne oldu. Müsabakada karşılıklı atılan goller sonrası 3-3 berabere tamamlandı. Hazırlık maçında iyi bir performans sergileyen Karasu Masterler önümüzdeki hafta ligin ilk maçında Ereğli’ye gidecek.

Amacımız aynı

Geçtiğimiz sezon başarılı bir grafik çizdiklerini ve Batı Karadeniz Ligi’ni şampiyon tamamladıklarını hatırlatan Karasu Masterler Teknik Sorumlusu Remzi Acar, “Geçtiğimiz sezon elde ettiğimiz başarıyı tekrarlamak ve ardından Türkiye Şampiyonası’nda şampiyon olmayı istiyoruz. Oyuncularımızın kalitesi bunu gösteriyor. Önümüzdeki hafta Ereğli’ye gideceğiz ve Batı Karadeniz Ligi’nde deplasmanda başlayacağız” ifadelerini kullandı.