Üyelerimizin hepsi organik

 

İyi Parti Karasu İlçe Teşkilatı, İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan’ın katılımıyla, Pazartesi günü Başbuğ Alparslan Türkeş Parkı’nda üye kayıt karavanı açılışı gerçekleştirdi. “T.C. Kimlik numarasını alıp imzasız üye yapmıyoruz” diye belirten Kılıçaslan, “Üyelerimizin hepsi organik” ifadelerini kullandı.

 

CİDDİ ÜYEYE SAHİP PARTİYİZ

İyi Parti İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, İyi Parti Karasu İlçe Başkanı Hasan Sarıoğlu, il ve ilçe yönetimi, Pazartesi günü Başbuğ Alparslan Türkeş Parkı’nda üye kayıt karavanı açılışı gerçekleştirdi. İyi Parti İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, “Sakarya’da ciddi anlamda üye yapan bir partiyiz. Biz organik üye yapıyoruz. Kimsenin T.C. kimlik numarasını alıp imzasız üye yapmıyoruz. Karasu’da açtığımız üyelik karavanımıza tüm hemşerilerimizi bekliyoruz. Biz çalışmalarımıza devam ediyoruz. Vatandaşlarımızdan da desteklerini bekliyoruz” dedi.

 

ÜYEMİZ 10 BİNİN ÜZERİNDE

Karasu’da üye sayımızı çok daha iyi seviyeye getirmek için uğraşıyoruz” diyen Kılıçaslan, “Bu çalışmaları ilçelerimizde eş zamanlı olarak gerçekleştiriyoruz. Sakarya genelindeki üye sayımız 10 binin üzerinde. Üye sayısı olarak uzun yıllar siyasetin içinde olan partilerin bile çok fazla üstündeyiz. Bazı partiler insanların haberi olmadan üye yapıyor. Biz buna şahit oluyoruz. Karasu’daki üyelik çalışmalarımızın çok daha iyi noktada olması gerektiğini düşünüyorum. Seçime kadar bir hedefimiz var o hedefi tutturacağız inşallah” diye belirtti.

 

KORKU İMPARATORLUĞU

İyi Parti Karasu İlçe Başkanı Hasan Sarıoğlu ise yaptığı açıklamada, “Pazartesi’den itibaren 10 gün boyunca karavanımız burada üyelerini bekliyor olacak. Yaptığımız çalışmalar neticesinde üye çalışmalarımızda ciddi artış görüyoruz. Burada sadece üye çalışması yapmıyoruz, vatandaşlarla hasbihal ediyoruz. Onların derdini dinliyoruz ve herkesin gönül rızasını alarak üye yapıyoruz. Kimsenin haberi olmadan üye yapmıyoruz. Karasu’da korku imparatorluğu hala devam ediyor. Bunun için çoğu üyemiz resim çekilmek dahi istemiyor. Karasu’da 700’ün üstünde üye sayımız var. Bu sayı daha da artacak” ifadelerini kullandı. Bahar Kaya