Siyaset

Ülkücüler yaylada buluştu

 

MHP Sakarya İlçe Başkanları pandemi yasaklarının azaltılmasının ardından ilk kez bir araya geldi. Akyazı Davlumbaz Yaylası’nda bir araya gelen ilçe başkanları hem siyaset konuştu hem de temiz havanın tadını çıkardı.

 

ÖZLEMİŞİZ

Akyazı İlçe Başkanı Ali Dertli’nin ev sahipliğinde bir araya gelen Sakarya İlçe Başkanları’na İl Başkanı Ahmet Ziya Akar ve İl Başkan Yardımcısı Ömür Açba da eşlik etti. Pandemi yasaklarının azaltılması sonrasında ilk kez bir araya gelen ilçe başkanları hem pandemi sürecineki çalışmaları hem de bundan sonraki faaliyetleri hakkında görüş alışverişinde bulundu.

DAHA AKTİF ÇALIŞILACAK

İlçe Başkanları buluşmalarını bundan sonra sıklaştırmayı amaçladıklarını belirten MHP Karasu İlçe Başkanı Münir Ali Kara, “İl Başkanımız ve Teşkilatlardan Sorumlu İl Başkan Yardımcımızın katıldığı organizasyona ev sahipliği yapan Ali Dertli başkanımız konukları ile yakından ilgilendi. Bundan sonraki süreçte MHP çok daha fazla sahada olacak. Seçmenlerimizle her zamankinden daha sık bir araya geleceğiz” ifadelerini kullandı.