Karasu

Ülkücüler istişare etti

Sakarya Ülkü Ocakları 4. Bölge İstişare Toplantısı cumartesi akşamı Karasu Sosyal Gelişim Merkezi’nde yapıldı. Toplantıda konuşan Sakarya Ülkü Ocakları Başkanı Soyhan Sofuoğlu, “Sonuna kadar Bilge Liderimiz Devlet Bahçeli’nin yanındayız” ifadelerini kullandı.

 

FAALİYETLER ANLATILDI

Karasu Sosyal Gelişim Merkezi’nde cumartesi akşamı düzenlenen İstişare Toplantısı’na Karasu, Kocaali, Ferizli Ülkü Ocakları Başkanları ile MHP İlçe Başkanları katıldı. Toplantıda geride kalan dönemde gerçekleşen faaliyetler hakkında bilgi veren Sosyal Faaliyetlerde Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Kadir Şentürk, pandemi sürecinde ve sonrasında Ülkü Ocakları’nın sahada olduğunu ifade ederek, bundan sonraki planlar ve hedeflerle ilgili de bilgi verdi.

LİDERİN YANINDAYIZ

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı’nın gençliğin Türk Kültürü ile yetişmesi noktasında çok önemli bir görev üstlendiğini söyleyen Sakarya İl Başkanı Soyhan Sofuoğlu, “Türk Milliyetçiliğinin adresi Milliyetçi Hareket Partisi’dir. Ülkü Ocakları da Başbuğ Alparslan Türkeş’in izinde, Bilge Lider Devlet Bahçeli’nin yanında, Yolbaşçımız Ahmet Yiğit Yıldırım’ın öncülüğünde hareket etmektedir. Bunun aksini düşünmek izansızlıktır” ifadelerini kullandı.

KATILIM BELGESİ

Programın soru cevap kısmının tamamlanmasının ardından Karasu MHP İlçe Başkanı Münir Ali Kara tarafından Karasu Ülkü Ocakları Başkanı Mehmet Hocaoğlu’na, Kocaali MHP İlçe Başkanı Adnan Arar tarafından Kocaali Ülkü Ocakları Başkanı Mücahit Şeker’e, Ferizli MHP İlçe Başkanı Veysel Dikbaş tarafından Ferizli Ülkü Ocakları Başkanı Yusuf Apti’ye katılım belgeleri verildi. Gecenin sonunda hatıra fotoğrafı çektirildi.