Karasu

Ülkü Ocakları Başkanı Elmacı oldu

 

Karasu Ülkü Ocakları Başkanlığına, Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım’ın onayıyla Talha Enes Elmacı getirildi. Elmacı, “Vatanım, bayrağım ve ülküm adına elimden gelenin fazlasını yapacağıma söz veriyorum” diye konuştu.

 

KILICI KESKİN OLSUN

Karasu Ülkü Ocakları Başkanlığına, Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım’ın onayıyla Talha Enes Elmacı getirildi. Sakarya Ülkü Ocakları İl Başkanı Kadir Şentürk, “Geçtiğimiz aylarda elim bir kaza sonucu ebediyete uğurladığımız Mehmet Hocaoğlu kardeşimizden boşalan koltuğa Enes Elmacı getirildi. Rabbim kılıcını keskin eylesin. Mehmet Hocaoğlu başkanımıza tekrardan Allah rahmet eylesin. Yapmış olduğu hizmetlerden dolayı Allah kendisinden razı olsun. Dünya’da bir eksik cennette bir fazlayız elhamdülillah” dedi.

 

GÖREV BİLİNCİ

Bayrağa sarılı Kur’an-ı Kerim’i öperek görevi devralan Elmacı, “Görevimi en iyi şekilde yerine getireceğimden kimsenin şüphesi olmasın” dedi. Elmacı, “Biz görev bilincini abilerimizden öğrendik. Bu bilinçle de bu yola çıktık. Elim bir kaza sonucu kaybettiğimiz Başkanımız Mehmet Hocaoğlu’na da bu vesileyle bir kez daha Allah’tan rahmet diliyorum. Ondan geriye kalan görevi, ondan öğrendiğim şekilde, layığıyla yerine getireceğime söz veriyorum” şeklinde konuştu. (HABER: Sündüz Andoğlu)