Karasu

Uğur’dan Çelebi’ye ziyaret

Uğur’dan Çelebi’ye ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi Karasu İlçe Başkanı Hamza Uğur ve yönetimi Karasu Müftüsü Mehmet Çelebi’yi makamında ziyaret etti. Başkan Uğur, “Geçtiğimiz ay göreve başlayan İlçe Müftümüz Mehmet Çelebi’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk” dedi.

Hayırlı olsun ziyareti

Karasu Müftüsü olarak geçtiğimiz ay göreve başlayan Karasu Müftüsü Mehmet Çelebi’yi, Milliyetçi Hareket Partisi Karasu İlçe Başkanı Hamza Uğur ve yönetimi ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarette açıklamada bulunan Başkan Uğur, “İlçe yönetimim ve Ülkü Ocakları Karasu İlçe Başkanımız Talha Enes Elmacı ile geçtiğimiz ay ilçe müftümüz olarak göreve başlayan Mehmet Çelebi’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk” şeklinde konuştu.

Projeler dinlendi

Açıklamasına devam eden Uğur, “İlçe Müftümüz ile Karasu için planlanan projeler hakkında konuştuk. Özellikle Karasu’nun en büyük eksiklerinden biri olan Gençlik Merkezi projesiyle ilgili bilgi aldık. Müftülüğümüz tarafından inşası devam eden Karasu Merkez Yatılı Kız Kur’an Kursu İnşaatı ile ilgili ihtiyaç duyulan konular hakkında konuştuk. Bizi ağırlayan İlçe Müftümüz Mehmet Çelebi’ye teşekkürlerimi sunuyorum” ifadelerini kullandı.