Siyaset

Uğur ile sarı kol kola

Uğur ile sarı kol kola

Cumhur İttifakı Karasu Belediye Başkan Adayı ve Mevcut Başkan İshak Sarı, MHP İlçe Başkanı Hamza Uğur ile birlikte Karasu’da bir takım ziyaretlerde bulundu. Sarı, “Bizleri nezaketle ağırlayan ve adaylığımız vesilesiyle bizlere tebriklerini ve başarı dileklerini ileten herkese teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Kurumlaa ziyaret

Cumhur İttifakı Karasu Belediye Başkan Adayı ve Mevcut Başkan İshak Sarı, MHP İlçe Başkanı Hamza Uğur ve Ak Parti Karasu İlçe Başkanı Recep Aksu ile birlikte Karasu Kaymakamlığı’na, Karasu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne, Karasu İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü’ne, Karasu İlçe Nüfus Müdürlüğü’ne, Karasu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’na, Aile ve Sosyal Politikalar İlçe Müdürlüğü’ne, Karasu Mal Müdürlüğü ve Karasu Askerlik Şubesi Başkanlığı’na ziyarette bulundu.

Arslan’a teşekkür etti

Sarı, “Kaymakamımız Mehmet Uğur Arslan’ı, Ak Parti İlçe Başkanımız Recep Aksu, MHP İlçe Başkanımız Hamza Uğur ve teşkilatımız eşliğinde ziyaret ettik. Bizleri nezaketle ağırlayan ve adaylığımız vesilesiyle bizlere tebriklerini ve başarı dileklerini ileten Kaymakamımıza şükranlarımı sunuyorum” dedi. Ziyaretlerine devam eden Mevcut Başkan İshak Sarı, “Ziyaretlerimizin devamında değerli müdürlere ve birim çalışanlarına iyi çalışmalar dileklerimizi ilettik” şeklinde konuştu.

Makamında ziyaret etti

Karasu Kaymakamlığı’na gerçekleştirmiş olduğu ziyaretin ardından Karasu İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne ziyarette bulunan Cumhur İttifakı Karasu Belediye Başkan Adayı ve Mevcut Başkan İshak Sarı, “Karasu İlçe Emniyet Müdürümüz Ali Üzmez’i makamında ziyaret ettik. Ziyaretin sonrasında Karasu İlçe Emniyet Müdürlüğü birimlerinde görevli personelle selamlaştık ve kendilerine çalışmalarında kolaylıklar diledik. Konukseverliği için İlçe Emniyet Müdürümüz Ali Üzmez’e teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Hastaları ziyaret etti

Ziyaretlerin hemen akabinde Karasu Devlet Hastanesi Başhekimi Oğuzhan Bodur’a ziyarette bulunan Mevcut Başkan İshak Sarı, “Karasu Devlet Hastanesi’nin ihtiyaçları konusunda istişarelerde bulunduk. Talepleri dinledik. Hastane de yatan hastalarımıza geçmiş olsun ziyaretinde bulunarak acil şifalar dileklerinde bulunduk. Bizi nezaketle ağırlayan Karasu Devlet Hastanesi Başhekimi Oğuzhan Bodur’a ve kıymetli yönetim kadrosuna teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Tek söz gönül sözü

Kurum ziyaretlerinin ardından esnaf ve vatandaşla bir araya gelen Sarı, “Kurum ziyaretlerimizin ardından değerli esnafımıza ziyarette bulunduk. Vatandaşlarımızın hal ve hatırlarını sorduk. Gençlerimizle buluştuk. Sözümüz de sevgimiz de ilçemize ve Karasu’muzun güzel yürekli insanlarına. Bizler geçmişte olduğu gibi bugün ve gelecekte de hemşerilerimizle el ele gönül gönüle olmaya hazırız kararlıyız. Bildiğimiz ve dile getirdiğimiz tek söz gönül sözü” diye konuştu.

Sarı, “2Kaymakamımız Mehmet Uğur Arslan’ı, teşkilatımız eşliğinde ziyaret ettik” dedi.
Karasu Belediye Başkan Adayı Sarı, İlçe Emniyet Müdürümüz Ali Üzmez’i makamında ziyaret etti
Mevcut Başkan Sarı, Karasu Askerlik Şubesi Başkanlığı’na ziyarette bulundu