Karasu

Yeni şube Karasu’da

Yeni şube Karasu’da

Cem Özkoç, Sadibey Baklavanın Erenler, Kırkpınar, Serdivan, Hendek ve Yazlıktan sonra altıncı şubesini Karasu’da açtı. Sakarya’da altıncı şubesi açılan Sadibey Baklava kendine öz tadıyla adından söz ettiriyor.

Kurumsal bir firma

Sadibey Baklava Karasu Şubesi Cem Özkoç ve Ferruh Yiğit Arın tarafından hizmete açıldı. Düzenlenen açılış töreninin ardından işletme sahibi Cem Özkoç, “Sadibey Baklava Sakarya’da kurumsallaşan bir firma. Hendek, Yazlık ve Karasu Şubesini ben açtım. Sakarya’da 9 yıldır imalat yapıyoruz. Tatlı çeşitlerimiz arasında en önem verdiğimiz Soğuk Baklava. Sadibey Baklavayı tüm il geneline yaymak istiyoruz. Bu amaçla ortağım Ferruh Yiğit Arın ile güzel işler yapmayı planlıyoruz. Erenler, Kırkpınar, Serdivan, Hendek ve Yazlık şubesinin ardından Karasu İlçesi Yalı Mahallesi Plaj Caddesi No 70/7 yeni şubemizi hayata geçirdik. Hayırlı ve uğurlu olsun” şeklinde konuştu.

Hizmete açıldı

Sadibey Baklavanın Erenler, Kırkpınar, Serdivan, Hendek ve Yazlıktan sonra Karasu’daki altıncı şubesinin açtı. Kendine öz tadıyla Adından söz ettiren Sadibey Baklavanın açılış töresnine Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkan Vekili Engin Özkoç, Cumhuriyet Halk Partisi Karasu İlçe Başkanı Aykut Süt, Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Yaşar Zımba, Milliyetçi Hareket Partisi Karasu İlçe Başkanı Münir Ali Kara,  Karasu Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Cihan Emre, Karasu Esnaf ve Sanatkarlar Odası Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Bayraktar, Karasu Muhtarlar Derneği Başkanı İsmail Hakkı Topaloğlu, mahalle muhtarları, iş adamları, esnaflar ve vatandaşlar katıldı.

Sadibey Baklava’nın altıncı şubesi Karasu’da hizmete açıldı