Spor

U-15’ler Edirne yolcusu

U-15’ler Edirne yolcusu

Karasuspor U-15 ekibi Edirne’de düzenlenecek Türkiye Şampiyonası’na katılacak. 7 Haziran’da yola çıkacak olan Karasuspor U-15 ekibi 8-11 Haziran tarihleri arasında oynanacak müsabakalarda Sakarya’yı temsil edecek.

Türkiye Şampiyonası

Edirne’de düzenlenecek olan U-15 Türkiye Şampiyonası’nda Sakarya’yı temsil edecek olan Karasuspor U-15 ekibi buradan da başarı ile dönmeyi hedefliyor. Sarı-kırmızılı ekip 7 Haziran’da Karasu’dan yola çıkacak. 8-11 Haziran tarihleri arasında oynanacak müsabakalarda Sakarya’yı temsil edecek Karasuspor burada başarı elde etmeyi amaçlıyor.

Önemli olan katılmak

Sporcuların genç yaşta ulusal deneyim elde etmesinin kişisel gelişim açısından son derece büyük bir öneme sahip olduğunu söyleyen Altyapı Sorumlusu Mahmut Hanefi Erdoğdu, “Oyuncularımızın erken yaşta bu şekilde bir deneyim kazanması her şeyden daha önemli. Oyuncu disiplini açısından bu deneyimin erken yaşta olması son derece önemli” ifadelerini kullandı.

Çocuklara güveniyoruz

Karasu’nun geçmişte “Futbolcu fabrikası” olarak nitelendirildiğini ve bu özelliğin geri kazanılması için ellerinden geleni yapacaklarını söyleyen Erdoğdu, “Karasu artık iyi yönleri ile anılmalı. Bu çocuklardan bir tanesini bile kazansak çok ciddi bir örnek elde etmiş olacağız. Kaldı ki çok sayıda evladımızın başarılı olacağını düşünüyoruz. Yakın zamanda bunu da göreceğiz” şeklinde konuştu.