Karasu

Türkiye 8.si Karasu’dan

Türkiye 8.si Karasu’dan

Kayseri’de düzenlenen 5. Türkiye Akıl ve Zeka Oyunları finalinden Karasu’ya başarı haberi geldi. Karasu Sezi Eratik Ortaokulu öğrencisi Mert Çindir, Türkiye 8.si oldu.

Karasu’yu gururlandırdı

9-11 Haziran tarihleri arasında Kayseri’de düzenlenen 5. Türkiye Akıl ve Zeka Oyunları finalinde Türkiye 8.liği Karasu’dan geldi.73 ilden kendi kategorilerinde il birincisi olan ve 10 farklı kategoride toplam 723 sporcunun katıldığı final turnuvasında, Karasu Sezi Eratik Ortaokulu öğrencisi Mert Çindir Türkiye 8.si oldu. Ortaokul Mangala Türkiye 8.si Mert Çindir başarısıyla Karasu’yu gururlandırdı.

Başarıyla döndü

Milli Eğitim Bakanlığı Temel Eğitim Genel Müdürlüğü ile TAZOF arasındaki protokol gereği yürütülen ve Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesinde gerçekleşen Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvası Ortaokul Kademesi 22 Mart’ta Sakarya’da gerçekleşmişti. Karasu Sezi Eratik Ortaokulu öğrencisi Mert Çindir, Ortaokul Mangala kategorisinde Sakarya 1. si olarak katılmaya hak kazandığı 5.Türkiye Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvasından başarıyla geri döndü.