Eğitim

Turhan’dan açılış mesajı

Turhan’dan açılış mesajı

Karasu İlçe Milli Eğitim Müdürü Çetin Turhan, yeni eğitim öğretim yılı dolayısıyla açılış mesajı yayınladı. Turhan mesajında, “Yarının büyükleri olan çocuklarımız, okulları, öğretmenleri ve arkadaşları ile buluşuyorlar” dedi.

Yeni dönem heyecanı

2023-2024 eğitim öğretim yılı resmi olarak başladı. İlk ders zilinin çalmasıyla birlikte sınıflarındaki yerlerini alan öğrenciler için bir mesaj yayınlayan İlçe Milli Eğitim Müdürü Çetin Turhan, “Yeni bir eğitim – öğretim yılına başlamanın heyecanını hep birlikte yaşıyoruz. Yarının büyükleri olan çocuklarımız, okulları, öğretmenleri ve arkadaşları ile buluşuyorlar. Bu güzel buluşmanın tüm eğitim camiamız için hayırlara vesile olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

Geleceğin teminatı

Turhan mesajında, “Geleceğimizin teminatı olan gençlerimizi şekillendiren öğretmenlerimizin fedakârca yaptıkları hizmetlerin artarak devam edeceğine, ailelerimizin, çocuklarımızın eğitimi konusunda öğretmen ve yöneticilerle sürekli diyalog halinde olacağına ve öğretmenlerimize her türlü desteği vereceklerine gönülden inanıyorum. Şunu unutmamalıyız ki eğitim, katkı sağlamak isteyen herkes için ucundan tutulacak veya dört elle sarılacak bir süreçtir” ifadelerini kullandı.