Siyaset

Turhan çalışmalarını sürdürüyor

Turan çalışmalarını sürdürüyor

Karasu Yalı Mahallesi Muhtar Adayı Erten Turhan seçim çalışmalarına devam ediyor. Her fırsatta seçmenle bir araya gelen Turhan gördükleri ilgiden memnun olduklarını da dile getiriyor.

Her yolu deniyoruz

31 Mart Yerel Seçimleri öncesinde saha çalışmalarına ağırlık veren Karasu Yalı Mahallesi Muhtar Adayı Erten Turhan, her fırsatta seçmenleri ile bir araya gelmeye gayret ediyor. Sahada gördükleri ilgiden memnun olduğunu da dile getiren Turhan, “Gerek esnaf ziyaretleri, gerek kahve ve ev ziyaretleri olsun, her fırsatta seçmenimiz ile bir araya geliyoruz ve desteklerini istiyoruz. Yaygın medya, sosyal medya, el ilanı ve açık hava reklamları ile seçmenlerimizin tamamına ulaşmayı amaçlıyoruz” dedi.

Sorunları biliyoruz

Muhtarın yetki ve sorumlulukları çerçevesinde vatandaşa vaatte bulunduklarını söyleyen Yalı Mahallesi Muhtar Adayı Turhan, “Biz yetki ve sorumluluklarımızın farkındayız. Vatandaşlarımız ile yerel yönetim ve kamu kurumları arasında köprü görevi göreceğiz. Vatandaşımızın sorunlarını ilgili makamlara iletip, çözüm konusunda takipçi ve ısrarcı olacağız. Bizim muhtarlığımız döneminde vatandaşımız asla kendini yalnız hissetmeyecek” ifadelerini kullandı.