Tüm ihtiyaçlara cevap verecek

 

Ak Parti Karasu İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit ve Yönetim Kurulu üyeleri, inşaat yapımı devam eden Karasu İlçe Emniyet Müdürlüğü ziyarette bulundu. Yavuzyiğit, yeni emniyet binasının Karasu’nun gelecek zaman diliminde ki ihtiyaçlarına karşılık vereceğini belirtti.

 

HIZLA DEVAM EDİYOR

İçişleri Bakanlığı tarafından yatırım programına alınan, Sakarya Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı tarafından yapılan Karasu İlçe Emniyet Müdürlüğü bina inşaatının devam eden çalışmalarını Ak Parti Karasu İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit ve Yönetim Kurulu üyeleri yerinde inceledi. Karasu İlçe Emniyet Müdürlüğümüz için uzun zamandır ihtiyaç duyulan yeni bina inşaatının hızla devam ettiğini belirten Yavuzyiğit, “Yeni Emniyet binası ilçemize kazandırılacak ve Karasu’nun gelecek zaman diliminde ki ihtiyaçlarına da cevap vermiş olacaktır” şeklinde açıklamalarda bulundu.

EMNİYETİN YANINDAYIZ

Emniyet mensuplarının çalışmalarını takdirle karşıladığını belirten Yavuzyiğit, “Emniyet müdürlüğümüz ilçemizde asayişi sağlamanın yanı sıra, vatandaşlarımızın huzurlu bir şekilde yaşaması adına gece gündüz demeden, fedakarca can ve mal güvenliğimiz için çalışarak başarılı hizmetlere imza atıyorlar. Vatandaşlarımızın birlik, beraberlik, huzur ve barışı adına ilçemizde gösterdikleri üstün gayretler ve başarılı çalışmalarından dolayı tüm emniyet mensuplarımıza teşkilatımız adına teşekkür ediyorum. Ak Parti Karasu İlçe Teşkilatı olarak da gerekli tüm konularda Emniyet Teşkilatımıza destek vermeye hazırız” ifadelerini kullandı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.