KarasuSpor

Tıntınlarda hedef BAL

 

Süper Amatör Lig’de Karasu’yu temsil edecek olan Aziziyespor, transferlerine devam ediyor. Kulüp Başkanı Reşit Yetim, 10 oyuncu anlaşmaya varıldığını söyleyerek, “Muhteşem bir kadro kuruyoruz. Bu sene Aziziyespor’u BAL’a çıkaracağız” dedi.

 

TRANSFERLERE DEVAM

Karasu’yu Süper Amatör Lig’de temsil edecek olan Aziziyespor’da transferler devam ediyor. Günden güne kadrosunu güçlendiren Tıntınlar, geçtiğimiz hafta 10 oyuncu ile anlaştı. Kulüp Başkanı Reşit Yetim, “U-19 kadrosunun kilit orta saha oyuncusu Uğur Özden ile yola devam edeceğiz. Ondan çok şey bekliyoruz ve kendisine güveniyoruz” dedi. İsmail Devecioğlu ile imzaları attıklarını söyleyen Yetim, “Başarılı ve tecrübeli stoper oyuncumuz Devecioğlu’da takımımıza hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

 

İMZALAR ATILDI

2021-2022 futbol sezonuna güçlü bir şekilde hazırlandıklarını belirten Başkan Yetim, “Bir takımın kalesi en önemli mevkisindir. Bu yüzden genç ve yetenekli kaleci İsa Düzenli’yi kadromuza kattık” diye belirtti. Genç yeteneklere de kadrolarında yer vermeye özen gösterdiklerini söyleyen Yetim, “Gelecek vaat eden genç sporcumuz Yağız Efe Bektaş ile sözleşmemizi yeniledik. İlçemizin yetiştirdiği ve birçok takımın peşinden koştuğu ender yeteneklerden olan Kaan İskender ile de imzalarımızı attık” dedi.

HAYIRLI OLSUN

İlçemizin tecrübeli ve yetenekli hücum oyuncusu Ömer Faruk Civelek’i de kadrolarına dahil ettiklerini belirten Kulüp Başkanı Reşit Yetim, “Camiamıza hayırlı olsun” temennisinde bulundu. Erenlerspor’un genç ve yetenekli oyuncusu Muhammet Talha Gündoğdu ile de anlaştıklarını belirten Yetim, “Futbol camiasında duvar lakabı ile tanınan Albay Muzaffer Erdoğan’ı da kadromuza dahil ettik” dedi. Yetim, Bedirhan ve Berkhan Kartal kardeşlerinde orta saha oyuncusu olarak Aziziyespor kadrosunda olacağını belirterek, “Oluşturduğumuz kadromuz ile hedefimiz BAL” şeklinde konuştu.