KarasuSakaryaSiyaset

Tever’den İttifak vurgusu

 

Ak Parti İl Başkanı Yunus Tever Karasu MHP İlçe Teşkilatı’nı ziyaret etti. Münir Ali Kara’nın ev sahipliğindeki ziyarette Tever, Cumhur İttifakı’nın kendileri ve ülke için önemini dile getirdi ve uyum içinde çalıştıkları mesajı verdi.

 

UYUM SORUNUMUZ YOK

Milliyetçi Hareket Partisi Karasu İlçe Teşkilatı’nı ziyaret eden Ak Parti İl Başkanı Yunus Tever’e İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit ve Belediye Başkanı İshak Sarı ile partililer eşlik etti. Ziyarette konuşan Tever, “Cumhur İttifakı çıkarlardan uzak, ülke menfaatleri doğrultusunda oluşturulmuştur. Bu noktada kimsenin şahsi olarak bu ittifaktan fayda sağlaması mümkün değildir. Bizim de Milliyetçi Hareket Partisi ile aramızda hiçbir sorun yoktur. Birlikte ortak hedefimize yönelik olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz” ifadelerini kullandı.

 

ÇIKAR ÜZERİNE KURULU DEĞİL

Cumhur İttifakı’nın bir beklenti üzerine kurulmadığını dile getiren Ak Parti Karasu İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit, “Biz sıklıkla Münir Başkan ile bir araya gelip istişarede bulunuyoruz” ifadelerini kullandı. Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı da, “Yerel hizmetler noktasında hassas davranmaya, aldığımız oyun hakkını vermeye gayret ediyoruz. Emin olun ki Belediye’ye alınan bir pulun dahi hesabını yapıyoruz. Bu sayede hizmetlerimizin de bereketlendiğini görüyoruz” şeklinde konuştu.

 

KARA: MEMNUNİYET DUYDUK

Ak Parti İl Başkanı Yunus Tever’in ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getiren Milliyetçi Hareket Partisi Karasu İlçe Başkanı Münir Ali Kara, “Yunus Başkan’a, Hasan Başkan’a ve İshak Başkan’a ziyaretlerinden ve Cumhur İttifakı’na bağlılıklarından dolayı teşekkür ederim. 2023 hedefleri doğrultusunda Cumhur İttifakı olarak elimizden geleni yapacağız. Bu süreçte kendi nefsimizi geri planda bırakıp ülke menfaatleri neyi gerektiriyorsa onu yapacağız. Cumhur İttifakı’na en büyük desteğin Karasu’dan olması için elimizi değil gövdemizi taşın altına koymaya hazırız” dedi.