Karasu

Teveccüh daha fazla

 

6 Mart’ta yapılacak seçim öncesinde esnaf ziyaretlerine ağırlık veren Karasu Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İlyas Balcı bu seçim döneminde güven tazeleyeceklerini söyledi. Balcı, “Bu yıl önceki seçimlerden çok daha fazla teveccüh göreceğiz” dedi.

 

ZİYARETLERİNİ HIZLANDIRDI

Karasu Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İlyas Balcı, 6 Mart’ta yapılacak seçim öncesinde esnaf ziyaretlerine ağırlık verdi. Her geçen dönem bir önceki seçime göre sayısal olarak daha fazla oy aldıklarını hatırlatan Balcı, “Bu yıl önceki seçimlerden çok daha fazla teveccüh göreceğiz. Esnafımız pandemi sürecinde yanında olduğumuzu çok daha fazla hissetti. Bunun teşekkürünü de hemen her ziyaret ettiğimiz esnafımız bize aktarıyor” ifadelerini kullandı.

 

GÜVEN TAZELEYECEĞİZ

Eksikliklerimizi söyleyen esnaf kardeşlerimiz de oluyor” diyen Balcı, “Onların eleştirilerini de not ediyoruz. Bu dönem çok yüksek bir oy oranı ile birlikte güven tazeleyeceğimizi ümit ediyoruz” diye konuştu. Balcı, “Üyelerimizde esnaf – başkan değil, abi-kardeş bağı var aramızda. Yeni kongre için aldığımız tepkilerde bizi diri ve dinç tutuyor” diyerek diğer başkan adaylarına da başarılar diledi.