Teşkilatımızı diri tutacağız

 

 

Saadet Partisi Sakarya İl Başkanı Hasan Zengin, Perşembe günü Karasu’ya gelerek bir dizi ziyaretlerde bulundu. Sakarya Kuzey Gazetesi’ni de ziyaret eden Zengin, partisinin hedeflerinden bahsetti. Başkan Zengin, “Teşkilatımızı diri tutmak için startı verdik” dedi.

 

HEDEFİMİZ BELLİ

Perşembe günü Saadet Partisi Sakarya İl Başkanı Hasan Zengin Karasu’yu ziyaret etti. İlçe Başkanı Oğuzhan Coşkun ve beraberindeki heyet ile birlikte Sakarya Kuzey Gazetesi’ni de ziyarette bulunan Zengin, partisinin hedeflerini anlattı. “Teşkilatımızı diri tutmak için startımızı verdik” diyen Zengin, “7+1’lik mahalle temsilcilerimiz, gençlik, kadın ve gençlik kadın kollarımızı ile ana kademe yönetimimizle beraber sandık görevlilerini oluşturduğumuzda ilk hedefimizi tamamlayarak yüzde 15’lik oy potansiyeline ulaşıyoruz. Bu yönde adımlar atmaya da başladık” ifadelerini kullandı.

MESAFE KOYMAYACAĞIZ

Biz bugüne kadar halkımıza kendimizi anlatamadık” diyen Başkan Hasan Zengin, “Bundan sonra bu böyle olmayacak. Hiç kimseyi ayırt etmeden her kesime ulaşacağız, kendimizi tek tek anlatacağız. Bunu yaptığımızda da seçim çalışması yapmayan bir parti haline geleceğiz” dedi. “Hdp ile de aramıza asla mesafe koymayacağız” diyerek açıklamasına devam eden Zengin, “Kim hdp ile gösterin ben gideceğim konuşmaya. Benim bu insanlarla görüşüp, ikna etmem lazım. Bizim yöneticilerle işimiz yok. Biz onlarla değil, insanlarla görüşeceğiz” şeklinde konuştu.

BİZİ SÖMÜRÜYORLAR

Biz sömürülüyoruz, soyuluyoruz” diyerek sözlerine devam eden Zengin, “Bize vatan edebiyatı yapan insanların doğuyu nasıl insansızlaştırdığını, batıyı da nasıl topraksızlaştırdığını görüyoruz. Biz artık bunları konuşalım. Biz artık nasıl sömürülmeyeceğimizi konuşalım. Bizi öyle bir hale getirdiler ki görevini yapan insana Allah razı olsun der boyuta geldik. Muhsin Yazıcıoğlu, Necmettin Erbakan ne yaptı. Hiçbir şey yapmadı. Sadece görevlerini güzel yaptılar. Biz görevini güzel yapan insanlar oluşturmak zorundayız. Bizim hdp meselesini konuşmaya ihtiyacımız bile yok. Bizim tek bir düşmanımız var bizi sömürenler. Onun dışında da başka sorunumuz yok. Biz bunlarla mücadele ettiğimiz gün tüm sorunlarımız bitecek” diye konuştu.