Karasu

Teknofest’e Karasu damgası

Teknofest’e Karasu damgası

TEKNOFEST 2023 Sanayide Dijital Teknolojiler Yarışması’nda Şehit Hasan Keleş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Bilişim Teknolojileri Bölümü Batarya Takımı temel kategoride Türkiye ikincisi oldu.

Türkiye ikincisi

Şehit Hasan Keleş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Bilişim Teknolojileri Bölümü Batarya Takımı Öğrencileri Sena Sakız, Ahmet Likos ve Halit Can Alemdar 26 Nisan-2 Mayıs tarihleri arasında İstanbul Atatürk Havalimanı’nda düzenlenen TEKNOFEST 2023 Sanayide Dijital Teknolojiler Yarışması temel kategoride Türkiye 2.’si oldu.

Tebrik etti

Açıklamada bulunan Şehit Hasan Keleş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Nilüfer Yeke, “TEKNOFEST 2023 Sanayide Dijital Teknolojiler Yarışması’nda Türkiye 2.’si olarak bizleri gururlandıran ve ilçemize başarı ile dönen Batarya Takımı öğrencilerimizi tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Gece gündüz çalıştılar

Açıklamasına devam eden Yeke, “İlçemize ve okulumuza bu güzel başarı ile dönmeleri bizi gururlandırdı. Çok çalıştılar, çok emek verdiler ve bu başarıyı hak ettiler. Gece gündüz çalışarak, emek veren Danışman Öğretmenlerimiz Servan Sever’e ve Mehmet Çiftçi’ye teşekkür ediyorum” diyerek konuşmasını tamamladı.