Karasu

Tarım Kredi marketi hizmette

 

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Köksal Kacır, Sakarya Bölge Birliğine bağlı Karasu Tarım Kredi Kooperatifini ziyaret ederek geçtiğimiz günlerde Karasu’da kurulan Tarım Kredi marketinde incelemelerde bulundu.

 

PROJELER İNCELENDİ

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Köksal Kacır ve Tarım Kredi Kooperatifi Sakarya Bölge Birliği Müdürü Fırat Sungur, Karasu Tarım Kredi Kooperatifi’ni ziyaret etti. Karasu’da kurulan Tarım Kredi marketinde incelemelerde bulunan Başkan Kacır, Bölge Birliği ve kooperatif faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Kooperatifteki faaliyetleri yerinde incelemek amacı ile ziyarette bulunduklarını belirten Kacır, “Karasu’da hazırlanan değerli projelere her zaman destek vermeye hazırız” dedi.

PİŞMAN OLMAZSINIZ

Tarım Kredi marketleri ile hem çiftçilere istihdam sağlandığını hem de vatandaşlara uygun fiyata ürün sunulduğunu belirten Kacır, “Tarım Kredi 17 bölgesi olan 1625 kooperatifi bulunan devasa bir çiftçi kuruluşudur. Türkiye’nin olmazsa olmaz kurumlarından bir tanesidir. Tarım Kredi olarak hem çiftçilerimizin ihtiyacını karşılıyoruz hem de çiftçilerimizin ürettiği ürünleri alıp marketler sayesinde aracısız tüketiciye ulaştıran tek kurumuz. Tarım Kredi marketlerini tercih eden vatandaşlarımız asla pişman olmazlar” ifadelerini kullandı.

 

GÜVENLE YİYEBİLİRSİNİZ

Karasu’yu önemsediklerini belirten Tarım Kredi Kooperatifi Sakarya Bölge Birliği Müdürü Fırat Sungur, “Karasu’daki kooperatifimizin ilçesine layık olması amacıyla bakım, onarım ve tadilatını gerçekleştirdik. Cumhurbaşkanımızın talimatı ile Tarım Kredi marketini Karasu’da faaliyete açtık. Bu marketlerde satılan ürünler aracısız çiftçiden alınarak paketlenerek Tarım Kredi marketlerinde satılıyor. Güvenle alıp yiyebilirler. Almış olduğu ürünler de olası bir sorun çıktığı takdirde şartsız bir şekilde iade alıyoruz” ifadelerini kullandı. Gülcan Elmalı