Karasu

SUBÜ öğretim üyesi alacak

SUBÜ öğretim üyesi alacak

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi 7 akademik personel alımı yapılacağını duyurdu. Üniversiteden yapılan açıklamada, alım yapılacak kadroların profesör, doktor öğretim üyesi, öğretim görevlisi ve araştırma görevlisi olacağı bildirildi.

7 personel alınacak

SUBÜ tarafından yapılan açıklamada profesör, doktor öğretim üyesi, öğretim görevlisi ve araştırma görevlisi kadrolarına 7 akademik personel alınacağı ilan edildi. Spor Bilimleri Fakültesi, Teknoloji Fakültesi ve Karasu Meslek Yüksekokulu’nda görev yapmak üzere 3 profesör, 1 doktor öğretim üyesi, 1 öğretim görevlisi ve 2 araştırma görevlisi alınacağı ilanda belirtildi.

Başvurular

Yapılan açıklamada profesör ve doktor öğretim üyesi kadroları için ilanın Resmi Gazete’de yayımlandığı tarihten itibaren 15 gün içinde başvuru yapılabileceği bilgisine yer verildi. Öğretim görevlisi ve araştırma görevlisi kadroları için ise 4 Eylül’de ön değerlendirmeyi geçen adaylar arasında giriş sınavı yapılacağı, başvuru sürecinin ve sonuçların “ilan.subu.edu.tr” adresinden takip edilebileceği bildirildi.