GündemKarasuKocaaliSpor

Sponsorlara plaket verildi

Sponsorlara plaket verildi

Karasu Aziziyespori takıma sponsor olan isimlere plaket verdi. Plaket alan isimler arasında Beşiktaş Jimnastik Kulübü eski Yöneticisi Özgür Mert Balcı da yer aldı. Balcı ve diğer sponsorlar Aşağı Kirazca maçını izledi ve takımı beğendi.

 

Küçük Boğaz’da buluştular

Aziziyespor kulübe maddi katkıda bulunan isimlerle Küçük Boğaz Veziroğlu Mesire Alanı’nda bir araya geldi. Buluşmaya ev sahipliği yapan Aziziyespor Kulüp Başkanı Çetin Kaya, kulübe maddi manevi katkısı olan herkese minnettar olduklarını söyledi. Kaya, Beşiktaş Jimnastik Kulübü eski Yöneticisi Özgür Mert Balcı, Yimtaş Sahibi Serdar Tunç, İşadamı İrfan Tözman, Karasulu İşadamı Nadi Saka’ya plaketlerini takdim etti.

Desteğimiz sürecek

Karasu’nun her anlamda elde edeceği başarıların kendilerini gururlandırdığını söyleyen Beşiktaş eski Yöneticisi Avukat Özgür Mert Balcı, “Bizim kökümüz Karasu’da. Karasu’da elde edilecek her başarı da bizim göğsümüzü kabartır. Biz her koşulda Karasuluların yanında yer almaya devam edeceğiz” dedi. Balcı, Aziziyespor’un altyapı alanındaki çalışmalarını da yakından takip ettiklerini sözlerin ekledi.

Çetin Kaya, kulübe sponsor olanlara plaketlerini takdim etti.
Özgür Mert Balcı, “Her başarınızla gurur duyuyoruz” dedi.