GündemKarasuKocaaliSpor

Aziziye beşe taktı (5-0)

Aziziye beşe taktı (5-0)

Kendi sahasında Aşağı Kirazcaspor’u konu eden Karasu Aziziyespor orta sıralarda mücadele eden rakibine gol yağdırdı. Kafkaslar ilk yarısını 1-0 önde tamamladığı müsabakanın ikinci yarısında 4 gol birden buldu ve maçı 5-0 kazandı.

 

İlk yarı dengeli gitti

Süper Amatör Küme A Grubu’nda mücadele eden Karasu Aziziyespor kendi sahasında ligin orta sıralarında mücadele eden Aşağı Kirazcaspor’u ağırladı. Dengeli başlayan maçta Aziziyespor rakibine boş alan bırakmamaya çalıştı. Maçın 10. dakikasında Yalçın ile 1-0 öne geçti. Bu dakikadan sonra oyunu rölantiye alan Kafkaslar, rakibinin oyun kurmasına da müsaade etmedi. Topu ayağında tutan ve oyun hakimiyetini elinden bırakmayan Karasu Aizizyespor, soyunma odasına 1-0’lık skorla gitmeyi amaçladı ve bu amacına da ulaştı.

İkinci yarıda gol yağmuru

İkinci yarının başından itibaren oyuna tam manası ile ağırlığını koyan Kafkaslar, 61 ve 67 dakikalarda ilk golün de sahibi olan Yalçın’ın golleri ile skoru bir anda 3-0’a getirdi. Yalçın bu şekilde hattrick de yapmış oldu. Aşağı Kirazca ekibi farkın üçe çıkmasının ardından iyice oyun disiplininden koptu. Rakibinin dağılmasına karşın ciddiyetini koruyan Aziziyespor, 79 ve 81. dakikalarda sahneye çıkan Ahmet ile skoru 5-0’a getirdi. Maçın son dakikalarında da oyun disiplininden kopmayan Karasu Aziziyespor sahadan 5-0 galip ayrıldı.

 

Aziziyespor: 5

Aşağı Kirazcaspor: 0

Karasu Şehir Stadı

Hakemler: Bedirhan Gökdemir *** Abdulsamet Yeşilbaş *** Erdem Demir ***

Aziziyespor: Mert *** Aykut ***(Yağız **) Uğur *** Berkay ***(Recep **) Oğuzhan *** Onur ***(Berat **) Erkan ***(Ömer **)Uğur Temur *** Hamza ***(Ahmet**) Yalçın *** Ahmet Can***

Antrenör: Bülent Yıldırım

Aşağı Kirazcaspor: Yunus ** Emirhan **(Yiğitcan*)A.Muttalip **Eyüp **Samet ** İsmail **Mücahit ** Hasan ** Yusuf **Osman ** Umur **(Muharrem*)

Antrenör: Selçuk Öztunç

Goller: Dk.10-61-67.Yalçın.Dk.79-81.Ahmet (Aziziyespor)

Aziziyespor rakibine acımadı.
Lider Aziziyespor yoluna kayıpsız devam ediyor.