Sorunlar bir bir çözülüyor

 

Karasu Üçoluk Mahallesi Muhtarı Erdal Kılıç, Sakarya Büyükşehir Belediyesi ve Karasu Belediyesi tarafından yol yapım, bakım ve onarım çalışmalarının başladığını belirtti. Kılıç, “Mahallemizin yıllardır çözüm bulmayan sorunları bir bir çözüm buluyor” dedi.

 

ÜÇOLUK REFAHA KAVUŞUYOR

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ve Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı’nın talimatı ile mahallenin en büyük sorunlarının çözüme kavuştuğunu belirten Karasu Üçoluk Mahallesi Muhtarı Erdal Kılıç, “Üçoluk Mahallesi Uzundüz Sokak ve Kaşaltı mevkiindeki yollarımız kullanılmaz durumdaydı. Bozuk olan 1 km’lik yerde yol yapım, bakım ve onarım çalışmaları başladı. Yollarımıza mıcır serilerek mahalle halkımızın refaha kavuşması sağlandı. Mahallemizdeki sorunlar çözüm bulmaya devam ediyor. Mahallemizin güzelliklerini her geçen gün ortaya çıkarıyoruz” ifadelerini kullandı.

HER ŞEY DAHA GÜZEL OLACAK

Üçoluk Mahallesi’nde çalışmaların hız kesmeden devam ettiğini belirten Kılıç, “Halkımıza verdiğimiz hizmet sözünü yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Göreve geldiğimiz 2 yıllık süreç içerisinde bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmayan, desteklerini esirgemeyen Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’ye ve Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı’ya mahalle halkım adına teşekkür ederim. İnanıyoruz her şey daha güzel olacak. Bizlere inanan ve güvenen halkımıza ayrıca teşekkür ederim” şeklinde açıklamalarda bulundu. Gülcan Elmalı