Karasu

SKY Mimarlık açıldı

 

SKY Mimarlık Bürosu, Cuma günü Karasu’da açıldı. Açılışa ilçe protokol üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı. Genç Mimarlar Şule ve Ömer Yavuzyiğit, davetliler ile yakından ilgilendi.

 

YAŞAM ALANLARI TASARLIYORUZ

Cuma günü, SKY Mimarlık Bürosu görkemli bir törenle açıldı. Karasu Belediyesi Ak Parti Meclis Üyesi Murat Kaçar’ın kızı Mimar Şule Kaçar Yavuzyiğit ve Merhum Muhtar Ali Yavuzyiğit’in oğlu İç Mimar Ömer Yavuzyiğit’in ev sahipliğini yaptığı açılışa çok sayıda davetli katıldı. Edilen dualarla açılış kurdelesi kesildi. Açılış kurdelesini davetlilerle birlikte kesen Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, genç çifte hayırlı olsun temennisinde bulunarak, bol kazançlar diledi. Mimar Şule Kaçar Yavuzyiğit, “SKY Mimarlık, müşterilerinin sosyolojik yapısına, zevklerine ve hayat tarzlarına uygun yaşam alanları tasarlamayı hedefliyor” diye konuştu.

 

FARK YARATAN TASARIMLAR

İç Mimar Ömer Yavuzyiğit, “Ofisimiz iç mimari tasarımda tüm biçimsel ve işlevsel unsurları göz önünde bulundurarak müşteri ihtiyaçlarına cevap veren özgün çözümler sunmakta. Hizmet alanımız küçük detaylardan büyük ölçekli projelere kadar uzanmaktadır. Bu doğrultuda Karasu’ya farklı bir soluk kazandırmayı hedefliyoruz. Hem mimarlık alanın da hem de iç mimarlık alanında müşterilerimize hizmet vermeyi hedefliyoruz. Müşterilerimizin hayallerini gerçeğe dönüştürmek için buradayız. Fark yaratan tasarımlarımız, teknik ve görsel olarak işletmemiz tarafından yapılmakta” ifadelerini kullandı. (HABER: Sündüz Andoğlu)