Karasu

Sıkılmadık el bırakmayacağız

Sıkılmadık el bırakmayacağız

Yalı Mahallesi Muhtar Adayı Koray Çakan seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Seçim gününe kadar tüm seçmenlere ulaşmayı amaçladıklarını dile getiren Muhtar Adayı Çakan, seçimden sonra da aynı tevazu ve güler yüz ile hizmet edeceklerini söyledi.

Herkese hitap ediyoruz

Aza listesi yaparken çok hassas davrandıklarını, liste dışında kalan isimlerin de kendileri ile birlikte hareket etmeye devam ettiğini söyleyen Karasu Yalı Mahallesi Muhtar Adayı Koray Çakan, “Muhtarlık siyaset ötesi bir makam. Biz de bu bilinçle tüm siyasi parti seçmenlerinin kendilerinden isimleri görebileceği bir liste hazırladık. Sahada da bunun karşılığını fazlasıyla görüyoruz” diye konuştu.

Samimiyetle yaklaşıyoruz

Seçim çalışmalarında vatandaşların kendilerine yaklaşımından da son derece memnun olduklarını ifade eden Koray Çakan, “Biz bu mahallede büyüdük. Bu mahalledeki herkesle iletişimimiz var. İşimiz ticaret. Seçmen öncelikle tevazu ve samimiyet istiyor. Biz de seçmenlerimize samimiyetle yaklaşıyoruz. Amacımız ‘ne olursa olsun seçimi kazanmak’ değil. Allah hayırlısıysa bize nasip edecektir” dedi.

Beklentinin farkındayız

Seçimden galibiyetle çıkacaklarına inandıklarını da ifade eden Yalı Mahallesi Muhtar Adayı Çakan, “Bizim gayretimiz, aza adaylarımızın emeği ve seçmenin ilgisi sandıktan çıkacağımızı gösteriyor. Biz de seçimden sonra vatandaşımıza nasıl daha sağlıklı hizmet edeceğimizle ilgili çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Seçmenlerimizin kolayca ulaşacağı, hakkı olanı alacağı biz hizmet anlayışı ile önümüzdeki dönem görev yapmaya talibiz” ifadelerini kullandı.