Siyaset

Ses olmaya devam edeceğiz

Ses olmaya devam edeceğiz

31 Mart 2024 Yerel Seçimlerine aylar kala İncilli Mahalle Muhtarı Mehmet Zeki Avcı, “Vatandaşlara ses olmaya, esnafın derdini dile getirmeye, bilgi birikim tecrübe ile vatandaşlarımıza hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

Esnafımızın yanındayız

Karasu’nun muhtarlarından İncilli Mahalle Muhtarı Mehmet Zeki Avcı, 31 Mart 2024 Yerel Seçimlerine aylar kala açıklamada bulundu. Avcı, “Hizmet ettiğimiz dönemlerde elimizden geldiğince vatandaşlarımızın ve esnafımızın sesi olmaya çalıştık. Bilgimiz, birikimimiz, tecrübemiz ile çalışmalarımızı gerçekleştirdik. Vatandaşlarımızın devlet dairelerinde ihtiyaç duydukları yardımı elimizden geldiğince yapmaya çalıştık” şeklinde konuştu.

Koordineli çalıştık

Sosyal yardımlaşmada ihtiyaç sahiplerine yardımcı olduklarını belirten Muhtar Avcı, “İlçemizde depremzede olmak üzere birçok vatandaşımızın ihtiyaçlarını, öğrencilerimizin burs ihtiyaçlarını, esnafımızın şikayetlerini elimizden geldiğince çözüme ulaştırmaya çalıştık. Halkımızın refahı ve güvenliği için Sakarya Büyükşehir Belediyesi ve Karasu Belediyesi ile koordineli bir şekilde çalışmalarımızı gerçekleştirdik” diye konuştu.

Oylara talibim

Konuşmasına devam eden İncilli Mahalle Muhtarı Mehmet Zeki Avcı, “Aranan değil bulunan muhtar olarak gelecek dönemde hizmet etmeye hazırız. Ek iş olarak değil, tek iş olarak halkımızı memnun etmeye gayret edeceğiz. Azalarımız ile beraber sahada olmaya esnafımızın derdini dinlemeye devam edeceğiz. İncilli Mahalle Muhtarı olarak bir dönem daha oylarınıza talibim” diyerek konuşmasını tamamladı.