Karasu

Şehitler için Kur’an-ı Kerim okundu

Şehitler için Kur’an-ı Kerim okundu

Ülkü Ocakları Karasu İlçe Başkanlığı tarafından Pençe-Kilit Operasyonu’nda şehit olan kahraman askerler için Kur’an-ı Kerim okundu. Programa MHP Karasu İlçe Başkanı Hamza Uğur’da katılım sağladı.

Dualar okundu

Pençe-Kilit Operasyonu’nda şehit olan kahraman askerler için Ülkü Ocakları Karasu İlçe Başkanlığı tarafından Kur’an-ı Kerim okundu. Programa MHP Karasu İlçe Başkanı Hamza Uğur’da katılım sağladı. Konuyla ilgili açıklamada bulunan Ülkü Ocakları Karasu İlçe Başkanı Talha Enes Elmacı, “Başta Başbuğumuz Alparslan Türkeş ve tüm şehitlerimiz ile geçmişlerimizin ruhlarına Kur’an-ı Kerim okuyup dualarımızı yaptık” şeklinde konuştu.

Katılım sağladı

Konuşmasına devam eden Elmacı, “Aziz ruhları şad mekanları cennet olsun” dedi. Ardından Milliyetçi Hareket Partisi Karasu İlçe Başkanı Hamza Uğur, “Pençe-Kilit Operasyonu’nda şehit olan kahraman askerlerimize Ülkü Ocakları Karasu İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen Kur’an-ı Kerim okumasına katılım sağladık. Tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Mekanları cennet olsun” ifadelerini kullandı.