KarasuSiyaset

Sarıoğlu: Parti üyelikleri gönül rızasıyla olmalı

 

İyi Parti Karasu İlçe Başkanı Hasan Sarıoğlu, basın açıklamasında bulundu. Sarıoğlu, “Vatandaşlarımız haberleri olmadan başka partilere üye olduklarını dile getiriyordu. Son zamanlarda yakınlarımızdan da aynı şikayetleri duyar olduk. Parti üyelikleri gönül rızası ile olmalı. Bu yüzden tüm vatandaşlarımız e-Devlet üzerinden üye kontrollerini yapmalı” dedi.

 

ÜYE ÇALIŞMALARINA DEVAM

İyi Parti Karasu İlçe Başkanı Hasan Sarıoğlu, basın açıklamasında bulundu. Parti üye çalışmalarının hızla devam ettiğini söyleyen Başkan Sarıoğlu, “Her geçen gün emin adımlarla iktidar yolunda ilerliyoruz. Partimize katılımlar tüm hızıyla devam ediyor. Çok değer verdiğim isimler İyi Parti ailesine katılmıştır ve katılmaya da devam etmektedir. ‘Millet bizi çağırıyor’ mottosu ile hareket ederek, ziyaretlerimize devam etmekteyiz. Her ziyaretimizde yeni üyelerimizi kendi istekleri ile partimize dahil ediyoruz. İyi Parti olarak kapı kapı geziyor, gelecek kaygısı taşıyan gönüllülerimize ulaşıyoruz. Sokak sokak, hane hane gezerek, Karasu’da adım atılmadık yer bırakmayacağız. Cesur yürekli yeni üyelerimizi tebrik ederiz. Üyelikleri partimize ve kendilerine hayırlı olsun” dedi.

 

E-DEVLET’TEN KONTROL EDİLMELİ

Vatandaşlarımız haberleri olmadan başka partilere üye olduklarını dile getiriyorlar” diyen Başkan Hasan Sarıoğlu, “Bu durumla çok sık karşılaşmaya başladık. Vatandaşlarımız kendi özgür hür iradeleri ile partiye üye olmalıdır. Vatandaşlarımız rızası olmadan herhangi bir siyasi partiye üye olduğunu e-Devlet üzerinden yaptığı kontrol ile öğreniyor. Çevremizde kişilerin habersiz parti üyesi yapıldığını duyuyorduk ama yakınlarımızın başına gelmeden konunun ciddiyetini farkına varamadık. Vatandaşlarımızı uyarıyoruz ve e-Devlet üzerinden parti üyeliği sorgulaması yapılmasının altını çizmek istiyorum” açıklamasında bulundu.