Karasu

Sarı’dan PTT’ye ziyaret

Sarı’dan PTT’ye ziyaret

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, Karasu PTT Şube Müdürü Ahmet Şarkışla’yı makamında ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarette Şarkışla, yapılan çalışmalar ile ilgili Başkan Sarı’ya bilgilendirmede bulundu.

Şarkışla’dan bilgi alındı

PTT Karasu Şube Müdürü Ahmet Şarkışla’yı makamında ziyaret eden Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, yapılan çalışmalar ile ilgili Müdür Şarkışla’dan bilgi aldı. Ardından açıklamada bulunan Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, “Müdürümüz Ahmet Şarkışla’ya ziyarette bulundu. Çalışmalar hakkında müdürümüzden bilgi aldık. İlgi ve alakalarından dolayı Müdürümüz Ahmet Şarkışla’ya teşekkürlerimi sunuyorum” şeklinde konuştu.

Kişisel pul anlatıldı

Ardından açıklama yapan PTT Karasu Şube Müdürü Ahmet Şarkışla, “Karasu Belediye Başkanımız İshak Sarı, Karasu PTT Müdürlüğü’müzü ziyarette bulunmuş olup, PTT bank ve dağıtım hizmetleri ve kişisel pul hizmetleri hakkında kendisine bilgi verildi. Ayrıca Karasu’nun tanıtımı amacıyla Acarlar Longozu, Maden Deresi gibi turistik yerlerin kişisel pullarının yaptırılarak posta gönderimlerinde kullanabileceğini anlattık” diye konuştu.

Fikir alışverişinde bulundu

Gerçekleşen ziyaretten memnun kaldığını ifade eden Müdür Şarkışla, “Yapılan çalışmalar hakkında bilgilendirmelerde bulunduk. Taleplerimiz ile ilgili Başkanımız İshak Sarı ile fikir alışverişinde bulunduk. Karasu Belediye Başkanı’mızın ziyareti bizleri ziyadesi ile memnun etmiş olup, kendisine şükranlarımızı iletiyoruz” ifadelerini kullandı.