Siyaset

Sarı’dan Ankara ziyareti

Sarı’dan Ankara ziyareti

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, Ak Parti İlçe Başkanı Recep Aksu, Muhtarlar Derneği Başkanı İsmail Hakkı Topaloğlu ve bazı muhtarlar eşlik etti. Ak Parti Grup Toplantısı’nda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı dinleyen Karasu ekibi, daha sonra Ak Parti’nin etkili isimleri ile bir araya geldi.

Erdoğan’ı dinlediler

Geçtiğimiz hafta Çarşamba günü Ankara’ya giden Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı başkanlığındaki ekip ilk olarak Ak Parti Grup Toplantısı’na katıldı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı dinledi. Sakarya Milletvekili Lütfi Bayraktar’ın misafiri olan Karasu heyeti Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde diğer Sakarya Milletvekilleri ile de bir araya geldi. Karasu’nun sorunlarının konuşulduğu görüşmelere Muhtarlar Derneği Başkanı İsmail Hakkı Topaloğlu ile Ankara’ya giden muhtarlar da iştirak etti.

Meclis üyeleri de vardı

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı’nın başkanlığındaki Ankara ziyaretine, Ak Parti Karasu İlçe Başkanı Recep Aksu, Belediye Başkan Yardımcıları İsmail Karakaş, Hüdaver Ağun ile Karasu Belediyesi Meclis Üyeleri Abdulkadir Şamlıoğlu, Murat Kaçar, Zekeriya Durmaz, Sabri Aslanbay, Sezai Aşık da katıldı. Ziyarette ayrıca Belediye Başkan Yardımcısı Hilmi Erbatan ile Karasu Belediyesi İnsan Kaynakları Müdürü Hüseyin Çakır da bulundu.

Karasu’dan giden ekip Ak Parti Grup Toplantısı’nı izledi.
Lütfi Bayraktar Karasu ekibini ağırladı.