KarasuSpor

Şampiyon Namazgah Karakaş Nalbur

 

TFF Sakarya Bölge Müdürlüğü kapsamında, Karasu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen Plaj Futbolu Karasu 1. etabı heyecanlı maçlarla başladı. Dört takımın mücadele ettiği turnuvada şampiyon Namazgah Karakaş Nalbur şampiyon oldu.

 

YOĞUN İLGİ

TFF Sakarya Bölge Müdürlüğü kapsamında, Karasu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından 22-24 Temmuz arası düzenlenen Plaj Futbolu Karasu 1. etabı heyecana sahne oldu. Cuma günü başlayan karşılaşmalar Pazar günü oynanan final maçıyla sona erdi. Kıran kırana geçen maçlara vatandaşlarda yoğun ilgi gösterdi. Final maçında turnuvanın şampiyonu belli olurken karşılaşmanın da enleri seçilerek plaket verildi.

 

ŞAMPİYONLUK SEVİNCİ

Final maçı Namazgah Karakaş Nalbur ve Şerpetpınarı Akın Doğalgaz arasında oynandı. 7-4 biten maçın ardından Namazgah takımı Karasu etabının şampiyonu oldu. Kupasını Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı’nın elinden alan Namazgah Karakaş Nalbur, Plaj Futbolu Türkiye finallerinde Sakarya’yı da temsil etmeye hak kazandı. Namazgah ekibi, kupa töreninin ardından şampiyonluk sevincini de doyasıya yaşadı.

 

KUPA VE PLAKET

Turnuvanın ikincisi Akın Doğalgaz takımı olurken, kupasını Karasu İlçe Emniyet Müdürü Halil Akyol verdi. Turnuvanın üçüncüsü Saygın Mobilya, dördüncüsü ise Real Çelik Kapı oldu. Kupa töreninin ardından turnuvanın enleri seçildi. Gol kralı Tamer Erbaş, en değerli oyuncu Ömer Faruk Civelek ve en iyi kaleci Samet Alp oldu ve plaketleri verildi. Takımlar arasında ise fair-play ödülünü ise dördüncü olan Real Çelik Kapı aldı. (HABER: Ramazan Marmara)