Gündem

Şampiyon bizim çocuklar

 

Karasu Paralı Mahallesi’nden Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Bülent Uygun, Yenimahalleli Hakan Keleş ve İhsaniyeli Recep Çetin teknik sorumluluklarını yaptıkları kulüplerinde başarılı bir sezon geçirdi. Seneye üç Karasulu da Süper Lig takımlarının başında olacak.

 

SÜPER LİG’DE 3 KARASULU

Çaykur Rizespor’da Bülent Uygun ligin ikinci devresinde devraldığı teknik sorumluluk sonrası  küme düşme potasında olan yeşil mavili ekibi Süper Lig’de tuttu. Yenimahalleli Hakan Keleş GZT Giresunsporu PTT 1. Lig’de şampiyon yaparken ligin ikinci devresinde Adanademirspor ile anlaşan Samet Aybaba’nın ekibinde yer alan İhsaniyeli Recep Çetin kulüplerini süper lige taşıdı.

KUZEYİN ÇOCUKLARI PLAY OFF’TA

Öte yandan sezon başında takım kurmakta zorlanan Sakaryaspor’un başna geçen Cevat Ekşi ekibi de geride kalan hafta ligi 2. Sırada tamamladı ve Play Off’a kaldı. Kulüp Başkanı Cevat Ekşi’nin ekibinde Kuzey’den görev alan Futbol Şube Sorumlusu Hasan Özkan, Doğan Çatalbaş, Avukat Ensar Turan, Hüseyin Ekşioğlu da bu gururun yaşanmasında pay sahibi olan isimler oldu.