Sakarya

Sakarya’nın en tatlı işletmesi

Sakarya’nın en tatlı işletmesi

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, kendi eliyle ürettiği en lezzetli çikolataları satışa sunduğu Nehir Çikolata, hizmete açıldı. Açıklamada bulunan Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, “Aklınıza gelecek en lezzetli ve özel çikolatalar raflarda sizi bekliyor” dedi.

Sakarya Nehir’le tanıştı

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, vatandaşa hizmet noktasına oluşturduğu ağı her geçen gün genişletiyor. Sosyal donatı alanlarının sayısını artıran, kafe ve restoran hizmetinde yelpazesini genişleten ve kente 1 milyon vatandaşı buluşturan mekanlar kazandıran Büyükşehir, yeni markası Nehir’i şehirle tanıştırdı. Büyükşehir’in el emeğiyle kendisi ürettiği çikolataların satışa sunulduğu, ismini “Nehrin Çocukları”ndan alan Nehir Çikolata kapılarını açtı.

Katılım yoğun oldu

Adapazarı’nın merkezinde bulunan Ofis Sanat Merkezi’nde kafeterya ve satış merkezi konseptiyle hazırlanan Nehir Çikolata’nın açılış kurdelesini Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ve protokol üyeleri kesti. Açılışa ayrıca Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, Pamukova Belediye Başkanı Güven Övün, STK temsilcileri ve Büyükşehir bürokratları katıldı.

En uygun fiyat

Açıklamada bulunan Başkan Ekrem Yüce, “Nehir markasıyla vatandaşlara en lezletli ve özel çikolataları en uygun fiyata sunuyoruz. Nehir’de dolgulu, truff ve dökme olmak üzere 3 çeşit çikolata üretiyoruz. Bunların içinde sütlü, karamelli, pembe çikolata, portakal, dolgulu, kuru meyveli çikolatalar yer alıyor. Tüm Sakarya’yı Nehir Çikolataa’ya davet ediyorum. Bu markaya sahip çıkan tüm vatandaşlarımıza da şükranlarımı iletiyorum” şeklinde konuştu.

Yüce, “Tüm Sakarya’yı Nehir Çikolataa’ya davet ediyorum” dedi.
Nehir Çikolata, hizmete açıldı.