Karasu

Rindane Butik Pasta açıldı

 

Rindane Butik Pasta Organizasyon, düzenlenen açılış töreni ve dualar eşliğinde pazartesi günü hizmete açıldı. Genç girişimci iki kardeş Zeynep Ertan ve Zülal Bayrak tarafından açılan yeni iş yerinde butik pasta, poğaça ve kurabiye çeşitleri Karasu halkı ile buluşacak.

 

AÇILIŞA YOĞUN KATILIM

Karasu Plaj Caddesi’nde Rindane Butik Pasta Organizasyon düzenlenen açılış töreni ile dualar eşliğinde Pazartesi günü hizmete açıldı. Genç girişimci iki kardeş Zeynep Ertan ve Zülal Bayrak tarafından düzenlenen açılış törenine Saadet Partisi Sakarya İl Başkanı Hasan Zengin, Saadet Partisi Karasu İlçe Başkanı Oğuzhan Coşkun ve yönetimi, Ak Parti Sakarya Eski Milletvekili Hasan Ali Çelik, Fotoğrafçılar odası Başkanı Özcan Berber, Karasu Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İlyas Balcı, Karasu İlçe Milli Eğitim Müdürü Çetin Turhan ve eğitim camiası, siyasi parti temsilcileri, kurum amirleri, Ertan ailesi, Bayrak ailesi ve çok sayıda davetli katıldı.

ÖZEL SİPARİŞLER

Ev yapımı, pasta ve kurabiye çeşitlerini Karasu halkı ile buluşturacaklarını belirten Rindane Butik Pasta Organizasyon işletmecileri Zeynep Ertan ve Zülal Bayrak, “İş yerimizde sütlaç, profiterol, dilim Pasta çeşitleri, tatlı kuru pasta, tuzlu kuru pasta, özel sipariş pasta çeşitlerini günlük müşterilerimize sunuyoruz. Değerli müşterilerimiz dilerlerse 0554 891 57 57 nolu telefon numarasından veya Rındanebutıkpasta adresinden bizlere ulaşabilirler. Değerli Karasu halkımızı iş yerimize davet ediyoruz. Bu değerli günde gerek bizleri arayan gerekse çiçek göndererek tebrik eden herkese de teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı. Gülcan Elmalı