Spor

Primler deprem bölgesine

Primler deprem bölgesine

Kızılcıksporlu oyuncular son maçtan elde edilen primleri deprem bölgesine gönderme kararı aldı. AS Kuzuluk maçı sonrasında kendilerini verilen primleri deprem bölgesine gönderen Kızılcıksporlu oyuncular yaralara derman olmaya çalışıyor.

 

Bağışladılar

Zorlu AS Kuzuluk maçı öncesinde sporculara prim vaadinde bulunulduğunu ve maçın da istenilen sonuçla kazanıldığını söyleyen Kızılcıkspor Başkanı İdris Demirci, yaşanan deprem felaketinin ardından futbolcuların primlerini bağışlama kararı aldığını ifade etti. Yönetimde bulunan isimlerin de futbolcuların bu jestine kayıtsız kalmadığını söyleyen Başkan Demirci, “Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşlarımız da futbolcularımıza verilecek primlerin üstüne ceplerinden para katarak deprem bölgesine gönderdi” dedi.

Odun yardımı

Sporcuları ile birlikte deprem bölgesindeki insanların ısınması için Kızılcık’tan odun yardımı yapmayı planladıklarını da sözlerine ekleyen Demirci, “Oyuncularımızın duyarlılığı, futbolun sadece bir spor olmadığını gösteriyor. Bu şekilde disipline edilmiş, onurlu ve insani duyguları geniş oyunculardan kurulu bir takımın başkanlığı yapmaktan bir kez daha gurur duyduk. Oyuncularımızla birlikte hazırladığımız odunları da en kısa süre içinde bölgeye göndereceğiz” ifadelerini kullandı.

: Kızılcıksporlu oyuncular topladıkları ayni yardımları Karasuspor tarafından düzenlene organizasyon aracılığı ile deprem bölgesine gönderdi.