Spor

Paşalı ile yola devam

 

Aziziyespor Başkanı Reşit Yetim, yeni sezon için kulübün eski Antrenörü Süleyman Paşalı ile anlaştıklarını söyledi. Süleyman Paşalı’yı yeniden camiada görmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirten Yetim, “Yeni sezonda yeni başarılara imza atma ümidindeyiz” ifadelerini kullandı.

 

GÜVENİMİZ SONSUZ

Aziziyespor’un 2021-2022 futbol sezonunda, kulüplerini başarıdan başarıya taşıyan eski antrenör Süleyman Paşalı ile anlaştığı bilgisini veren Aziziyespor Başkanı Reşit Yetim, başarılı antrenöre güvenlerinin sonsuz olduğunu söyledi. Yetim, “Efsane antrenörümüz sayın Süleyman Paşalı’yı yeniden kulübümüzde görmek camiamızı oldukça sevindirdi. 2021-2022 futbol sezonunda kulübümüze yeniden başarılar kazandırmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

GERİ DÖNMENİN HEYECANI

Verdiği aranın ardından, yeniden Sakarya futboluna yapacağı katkılardan ötürü büyük mutluluk duyduğunu söyleyen antrenör Süleyman Paşalı, Aziziyespor’un başarılı çalışmalarla yeni sezonda adını duyuracağını belirtti. Paşalı, “Yıllar sonra yeniden Sakarya futboluna dönmek hatta yine Aziziyespor ile çalışmak bana ilk günkü heyecanı yaşatıyor. İnşallah başarılı bir sezon geçireceğiz, başarılı olacağımıza inanıyoruz. Umuyorum ki bir an önce kovid belasından da kurtuluruz ve bol seyircili maçlar oynarız” ifadelerini kullandı.