Kocaali

Özünde yavrularımız var

Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar ilçe genelinde devam eden park, bahçe ve benzeri sosyal alan projeleri ile ilgili konuştu. Acar “Belediyemizin yapmış olduğu tüm yatırımların özünde göz bebeğimiz, yavrularımız vardır” dedi.

ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR
Kocaali Belediyesi Fen işleri ve Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ekiplerince ilçe genelinde park ve bahçelerin imalat ve bakım süreçleri devam ediyor. Yapılan parkların tamamında çocuk oyun grupları, sosyal kullanım alanları ile birlikte 15 çeşit meyve ağacı dikiliyor. Ekipler tarafından ilçe genelinde yapılan park çalışmalarında şimdiye kadar; Kiraz, Erik, Elma, Mandalina ve çeşitli meyve fidanlarından oluşan iki yüz adet ağaç dikim işlemi gerçekleştirilirken, ilgili alanlarda aydınlatma ve sulama çalışmaları da tamamlandı.

 

GÖZ BEBEĞİMİZ

Yapılan sosyal alan projeleri ile ilgili açıklamada bulunan Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar yapılan sosyal donatı alanlarının toplumun her kesimine hizmet ettiğini ancak aile ve özellikle çocukların ayrı bir yer tuttuğunu söyledi. Başkan Acar “Yaptığımız tüm çalışmalarda, göz bebeğimiz yavrularımız ve onların kıymetli aileleri var. Belediye olarak hazırladığımız tüm sosyal donatı alanlarında, ailelerin güzel vakit geçirebileceği ve yavrularımızın oyun oynarken ağaçlardan meyve yiyeceği alanlar inşa etmenin gayreti içerisindeyiz” ifadelerini kullandı.