EğitimKarasu

Özşen’den 28 yılda 7 bin üniversiteli

 

Karasu’nun ilk özel öğretim kurumu olma özelliğini elinde bulunduran Özşen Dershanesi 28 yıllık geçmişinde 7 bini aşkın kişiyi üniversiteli yaptı. Bu yıl da 150’yi aşkın öğrenciye üniversite kazandıran Özşen’in başarısının sırrı ise eğitime yaptığı yatırımda gizli.

 

GURURLUYUZ

Deneyimli kadroları ve 28 yıllık mazilerinin yanı sıra daha önce üniversiteli olan öğrencileri ile övündüklerini söyleyen Özşen Özel Öğretim Kurumları Kurucusu Recep Özdemir, “Biz meslek sahibi olmuş öğrencilerimizin evlatlarını öğrenci almaya başladık. 28 yılda 7000’i aşkın kişiyi üniversiteli yapmışız. Önceden ‘Özşenli olmak bir ayrıcalıktır’ diyorduk. Şimdi mezun olup meslek sahibi olan öğrencilerimiz bu sloganı bize söylüyor” dedi.

 

NE SİYASET NE TİCARET

Kurumda eğitim dışında bir faaliyette bulunmadıklarını bunun neticesinde de mezun öğrencilerin geleceğinde endişe yaşamadığını ifade eden Özdemir, “Biz kurumda ne ticaret ne de siyaset yapmıyoruz. Eğitim kurumu sadece eğitim vermeli. Öğrencilerimize her zaman vaat ettiğimizin üstünde hizmet vermeye çalıştık. Bunun neticesi olarak de mezunlarımızın hiçbiri hiçbir cemaat ya da siyasi kimliğe angaje olmadı. Bu eskiden olduğu gibi bundan sonra da devam edecek” ifadelerini kullandı.