Eğitim

Özşen öğrencileri sınava hazır

Özşen öğrencileri sınava hazır

29 Yıllık tecrübesiyle bölgenin geleceğine katkı sağlayan Özşen Özel Öğretim Kursu, öğrencileri TYT ve AYT sınavına hazırlamaya devam ediyor. Tek gayesi eğitim olan Özşen’in koca bir çınar olduğunu belirten Özşen Özel Öğretim Kurs Müdürü Halil Acar, “Hayalleri hedefe dönüştüren bir kurum olmaktan mutluyuz” dedi.

Erken kayıtlar başladı

Özşen Özel Öğretim Kursu’nda erken kayıt döneminin başladığını belirten Özşen Özel Öğretim Kurs Müdürü Halil Acar, “29 Yıllık tecrübesiyle bölgenin geleceğine katkı sağlayan Özşen Özel Öğretim Kursu olarak öğrencilerimizi TYT ve AYT sınavına hazırlamaya devam ediyoruz. Ayrıca erken kayıt dönemimizde başladı” dedi. En iyi yatırımın ülkenin ve ailenin geleceğine yapılan yatırım olduğunu belirten Müdür Acar, “Yeni kayıt döneminde tecrübemiz, geçmişimiz, kalitemiz ve dijitalleşen yeni yapımızla yeni dönem öğrencilerimizi beklemekteyiz” ifadelerini kullandı.

Çalışmalarımızı sürdürüyoruz

Acar, “Dönem sonu yaklaşırken seri sınavlarla öğrencilerimizi 8-9 Haziran’da yapılacak olan TYT-AYT sınavına hazırlamaya devam ediyoruz. Denemelerimizde gerçek sınav saatini esas alıp sınav kurallarını eksiksiz uygulayarak öğrencilerimizin sınav stresini azaltmakla birlikte denemeler sonrası yapılan sınavın sorularının çalışma salonlarında öğretmenler tarafından çözülmesiyle son tekrarların sağlıklı bir şekilde yapılmasını sağlıyoruz. Bir yıllık emeğin karşılık bulmaya yakın olduğu bu tarihte kurumda yapılan bireysel rehberlik hizmetleriyle beraber son yüz metresi kalmış bir maraton koşucusuna benzetebileceğimiz çocuklarımızın emekleri ve alın terlerinin hedefe ulaşması için çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

Özşen Özel Öğretim Kursu, öğrencileri TYT ve AYT sınavına hazırlamaya devam ediyor.
Acar, “Denemelerimizde gerçek sınav saatini esas alıp sınav kurallarını eksiksiz uyguluyoruz” dedi.